JAKIE ROLETY NA DRZWI BALKONOWE, DRZWI TARASOWE I OKNO PRZESUWNE?


Drzwi balkonowe i tarasowe oraz okna przesuwane ze względu na swoją dużą powierzchnię, bywają uciążliwe szczególnie w sferze utrzymania perfekcyjnej czystości i ochrony przed słońcem. 

 

Nie każda jednak osłona nadaje się do danego typu drzwi lub okien. W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepsze rolety za najbardziej rozsądną na rynku cenę. 

 

Do drzwi balkonowych i tarasowych, które najczęściej montuje się z myślą o bezpośrednim i łatwym przejściu na taras bądź ogród, wybrane rolety nie powinny uniemożliwiać dostępu do klamki i nie utrudniać prostego otwarcia. Nie jest to bardzo wymagające rozwiązanie, z tego też względu możliwości właścicieli są dość duże. By udekorować swoje okno balkonowe i jednocześnie ochronić się przed słońcem polecamy rolety plisowe, rzymskie, dzień-noc, a także rolety mini.    

Zaś delikatne bambusy mogą nie sprostać naszym oczekiwaniom w tym przypadku. 

Najwyższą funkcjonalność i jakość zaciemnienia zapewniają, plisy oraz rolety mini. 

 

 

Poszukując rozwiązania dla okien przesuwanych warto zastanowić się nad najbardziej istotnymi szczegółami, które osłona powinna spełnić, by wykonać należne jej funkcję. 

W tym wypadku nie możemy zamontować osłony, która odstawałaby od okna, co mogłoby spowodować problem z przesuwaniem lub jej kompletne zablokowanie. 

 

Jeśli chcesz zamontować osłonę na skrzydle, polecamy wykorzystanie plisów, wyglądają niezwykle nowocześnie, a dzięki niej stworzymy ciepły i przytulny klimat w pomieszczeniu. 

Kiedy posiadasz więcej możliwości i marzy Ci się montaż na ścianie koniecznie sprawdź rolety rzymskie lub austriackie, jednak to właśnie rzymskie rolety pozostają najbardziej praktycznymi i stylowymi, dlatego to właśnie one są przez nas polecane naszym szanownym klientom. 

Ze względu na szeroką gamę właściwości roleta dzień-noc również świetnie sprawdzi się w tym wydaniu. Umożliwi płynną regulację poziomu światła. 

 

Wybierając osłonę na drzwi balkonowe lub tarasowe bądź okna przesuwane najrozsądniej kierować się wymaganiami, jakie stawiamy roletom tak, by nie zawiodły nas podczas długoletniej pracy i okazały się wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem spisującym się na medal. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU