Producent rolet i bram garażowych

Facebook

Instagram

Pinterest

TikTok

YouTube

570 101 101

kontakt@roletyalu.pl

 

Markizy Kolor Wymiary ( mm ) Cena ( brutto )
Markiza tarasowa ręczna bez kasety VIVO

Kolor markizy

2200x1600 1854 zł
Markiza tarasowa elektryczna bez kasety VIVO

Kolor markizy

2200x1600 2884 zł
Markiza tarasowa ręczna półkaseta ADAGIO

Kolor pergoli

2200x1600 2789 zł
Markiza tarasowa elektryczna półkaseta ADAGIO

Kolor pergoli

2200x1600 3518 zł
Markiza tarasowa elekyryczna pełna kaseta PRESTO

Markiza kolor

2200x1600 3883 zł

 

Markizy stanowią skuteczną ochronę tarasu i balkonu, a przy tym zapewniają niepowtarzalny wygląd. Podczas letnich, słonecznych dni zapewniają komfort termiczny we wnętrzu, a także stwarzają przyjemne miejsce do odpoczynku na tarasie. Oferowane przez nas markizy wykonane są z najwyższej jakości wodoopornych materiałów, dostarczanych przez czołowych europejskich dostawców. Wszystkie tkaniny posiadają certyfikat i atest potwierdzający ich właściwości i jakość. Wśród najpopularniejszych produktów znajdują się markizy bez kasety, w półkasecie, a także w pełnej kasecie.
 
Markiza tarasowa AUSTRALIA
 
Produktem, który doskonale sprawdza się szczególnie na średnich i dużych tarasach, jest markiza tarasowa bez kasety AUSTRALIA. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Dzięki prostej i solidnej konstrukcji doskonale sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, jak również w ogródkach restauracyjnych. Rozkładane ramiona markizy montowane są na uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Otwieranie i zamykanie markizy może być ułatwione przez wykorzystanie silnika elektrycznego do sterowania.
 
Markiza tarasowa PALLADIO
 
Markiza tarasowa PALLADIO, wyposażona w półkasetę to propozycja, która z pewnością docenią klienci, którym zależy na doskonałym zabezpieczeniu tkaniny przed czynnikami zewnętrznymi. Cechą markizy w półkasecie jest konstrukcja, w której tkanina schowana jest w kasecie, natomiast aluminiowe ramiona są widoczne. Tkanina w markizie tarasowej PALLADIO szczelnie chowa się do kasety, przednia belka z kolei szczelnie zamyka kasetę, doskonale zabezpieczając tkaninę. Opcjonalnie do tkaniny można zamontować napęd elektryczny z automatyką oraz oświetlenie LED.
 
Markiza tarasowa CORSICA
 
Markiza CORSICA w pełnej kasecie zapewnia po zwinięciu pełną ochronę zarówno ramion, jak i tkaniny. Materiał wykorzystany do produkcji markizy CORSICA do 90% odbija promieniowanie UV, a dodatkowa powłoka poliuretanowa zapewnia dodatkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Ramiona, rama oraz reszta elementów konstrukcyjnych wykonana jest z trwałego i odpornego na wygięcia oraz złamania ekstrudowanego aluminium. Przegubowe ramiona umożliwiają nachylenie od 5 do 35 stopni, aby zapewnić wysoki komfort użytkownikom.