Cennik Moskitier

 

Moskitiery Kolor Wymiar ( mm ) Cena ( brutto )
Moskitiera ramkowa

Moskitiera kolor

500x500 99 zł
Moskitiera ramkowa

Moskitiera kolor

900x900 127 zł
Moskitiera ramkowa

Moskitiera kolor

1300x1300 158 zł
Moskitiera drzwiowa

Moskitiera kolor

700x1900 596 zł
Moskitiera drzwiowa

Moskitiera kolor

800x2000 629 zł
Moskitiera drzwiowa

Moskitiera kolor

1000x2100 658 zł
Moskitiera rolowana

Moskitiera kolor

800x1200 348 zł
Moskitiera rolowana

Moskitiera kolor

1200x1600 487 zł
Moskitiera rolowana

Moskitiera kolor

1600x2000 612 zł
Moskitiera plisowana pozioma

Moskitiera kolor

800x1600 895 zł
 Moskitiera plisowana pozioma Moskitiera kolor 900x1900 1230 zł

 

Moskitiery zapewniają skuteczną ochronę przed owadami i insektami. W naszym cenniku znajdą Państwo najpopularniejsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania stosowane na oknach i drzwiach balkonowych. Oferowane przez nas produkty zapewniają również skuteczne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, a także swobodny przepływ świeżego powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniego mikroklimatu we wnętrzu. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są moskitiery, zapewnia dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Do najpopularniejszych typów moskitier, jakie znajdą Państwo w naszym cenniku, należą: moskitiery ramkowe, moskitiery drzwiowe, moskitiery przesuwne z jednym skrzydłem, a także moskitiery rolowane i plisowane.
 
Moskitiera ramkowa
 
Najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym na tradycyjnych oknach jest moskitiera ramkowa. Produkt pełni funkcję ochronną, zapobiegając doskonałą ochronę przed insektami i owadami. Produkt montowany jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej, a dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych zaczepów możemy ją w łatwy sposób montować i demontować. Montaż moskitiery ramkowej szczególnie polecamy w pomieszczeniach wymagających ciągłej ochrony: w pokojach dziecięcych, łazience i sypialni.
 
Moskitiera drzwiowa
 
Idealnym zabezpieczeniem drzwi balkonowych są moskitiery otwierane. Montuje się je bezpośrednio do ramy drzwiowej lub bezpośrednio do ościeżnicy przy pomocy zawiasów z samodomykaczem. Samodzielnie przy pomocy klucza imbusowego możemy regulować napięcie sprężyny. Moskitiera drzwiowa została wyposażona w specjalny, ergonomiczny uchwyt ułatwiający otwieranie.
 
Moskitiera przesuwna
 
Doskonałym rozwiązaniem szczególnie polecanym do dużych przeszklonych balkonów, tarasów, a także ogrodów zimowych jest moskitiera przesuwna. Ruch skrzydła odbywa się pomiędzy dolną a górną szyną jezdną, za pomocą rolki jezdnej z mechanizmem umożliwiający, płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł.
 
Moskitiera rolowana
 
Praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest moskitiera zwijana. Montuje się ją we wnęce okiennej po zewnętrznej stronie okna lub drzwi balkonowych. Ogromną zaletą moskitiery rolowanej jest możliwość podniesienia i odsłonięcia okna w dowolnym momencie. Produkt złożony jest z siatki wykonanej z włókna szklanego, kasety chroniącej siatkę, prowadnic zapewniających idealne dopasowanie moskitiery na oknie, a także szczelnego systemu zamykania.
 
Moskitiera plisowana
 
Wyjątkowo estetycznym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych budynkach, są moskitiery plisowane. Składają się z profilu aluminiowego oraz siatki, która po zwinięciu schowana jest w bocznym profilu, zajmując niewiele miejsca. Dzięki braku dolnego profilu, moskitiery plisowane doskonale sprawdzają się w mieszkaniach i domach, zamieszkiwanych przez dzieci, osoby starsze i niepełnosprawnych. Do najpopularniejszych modeli należą niewątpliwie moskitiery poziome.

 


 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

Obejrzyj WIRTUALNY SPACER po naszej firmie:


 
 
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU