MOSKITIERY - OCHRONA PRZED KOMARAMI


W Twoim domu ciągle pojawiają się owady? Masz dość odganiania się od komarów? Jesteś troskliwym rodzicem, który na uwadze ma zdrowie swoich dzieci? 

Zainwestuj w moskitiery okienne - doskonałą ochronę przed komarami. 

 

Moskitiery to łatwy i sprawdzony sposób, aby uniknąć w swoim mieszkaniu niechcianych gości w postaci owadów. Do wyboru mamy wiele ciekawych możliwości - siatki w rolkach oraz gotowe moskitiery do okien lub na drzwi, dopasowane do wymiaru naszego okna. Niewątpliwym atutem jest również ich dostępność w wielu popularnych kolorach, co pozwoli na dopasowanie koloru do klimatu naszego wnętrza. 

 

W oknach pomieszczeń, gdzie nie życzysz sobie obecności komarów, zamontuj moskitiery, pozwalające na swobodne wietrzenie przestrzeni, przy jednoczesnej ochronie. Nasze produkty wykonane są z aluminium, co pomoże Państwu w dopasowaniu ich do ramy okiennej. 

 

Istnieje wiele rodzajów moskitier, które z nich dla nas okażą się najlepsze? 

 

Moskitiery stałe - montowane do ramy okna za pomocą specjalnych obrotowych uchwytów, z aluminiowymi ramkami. Pełnią funkcję ochronną od początku wiosny, aż do późnej jesieni. System pozostaje kompatybilny do większości dostępnych na rynku profili okiennych. Produkt należy zdjąć przed zimą, wyczyścić i przechować do końca sezonu. 

 

Moskitiery przesuwane - wykorzystywane przy dużych oknach balkonowych i tarasach. Ich rama składa się z szyn jezdnych, po których to przesuwają się skrzydła. Doskonale współpracują z roletami zewnętrznymi. 

 

Moskitiery w rolecie - to dodatkowe zabezpieczenie wnętrza budynku przed komarami, zintegrowane z roletami. 

 

Moskitiery zwijane - idealne rozwiązanie dla osób, chcących połączyć ochronę przed insektami z jednoczesną możliwością otwarcia w każdej chwili okien. Specjalny zaczep umożliwia regulowanie wysokości domykania siatki na insekty. 

 

Moskitiery plisowane - to nowoczesny system, trwałej ochrony przed insektami. Siatka składa się w harmonijkę, nie zabierając miejsca. W naszej ofercie znajdą Państwo moskitiery plisowane poziome, pionowe, dwustronne oraz centralne. 

 

Moskitiery otwierane - stosowane do drzwi balkonowych, montowane za pomocą zawiasów do elewacji budynku, bądź ramy balkonowej. Wyposażone w uchwyt do otwierania i zamykania oraz magnesy przytrzymujące moskitierę. 

 

 

Montaż produktów pozostaje prosty i nie wymaga dużych nakładów cennego czasu. 

Koszt moskitier nie jest wygórowany, w porównaniu z funkcją, jaką są gotowe spełnić - jest on niewielki. 
 

Pozostaje jedynie wybrać najodpowiedniejszy dla siebie model, który trwale posłuży Państwu przez wiele lat i ochroni każdą rodzinną chwilę przed niechcianym pojawieniem się komarów. Ochrona jeszcze nigdy nie była tak prosta i łatwa do zapewnienia! 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU