ROLETY ZEWNĘTRZNE Z MOSKITIERĄ


Poszukujesz sprawdzonej metody, która ochroni Cię przed wlatywaniem owadów i innych szkodników przez okno do Twojego mieszkania? Marzysz o spokojnych nocach, pozbawionych odganiania się od komarów? Z drugiej strony jednak, zależy Ci na utrzymaniu klimatu mieszkania na najwyższym poziomie?

Rolety zewnętrzne z moskitierą sprawdzą się doskonale! Przedstawiamy Państwu innowacyjne rozwiązanie, które zapewni Wam maksymalną ochronę przez 365 dni roku. 

 

Moskitiera to elegancka siatka w aluminiowej ramce będąca również doskonałą formą osłony przed kurzem, zanieczyszczeniami, promieniami słonecznymi, czy wzrokiem ciekawskich przechodniów i sąsiadów. Jeśli dokuczają Ci ciągłe ukoszenia przez owady, bądź jesteś troskliwym rodzicem, który chce zwiększyć komfort zabawy i rozwoju swoich dzieci warto zainwestować w dobrej jakości moskitierę. 

 

Produkt pozwala na odgrodzenie się od świata zewnętrznego przy jednoczesnym oświetleniu pomieszczenia i kontaktu z naturą. Osłona jest niezwykle wytrzymałym produktem, ze względu na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do jej produkcji oraz solidnych uchwytów przymocowujących, dlatego nie musisz obawiać się o konieczność jej częstego zmieniania. 

 

Moskitiera, wykonana z siatki pokrytej winylem nie ogranicza widoczności dla osób przebywających wewnątrz budynku, jednak utrudniają znienawidzone przez wszystkich podglądanie, co jest ich ogromnym atutem.  Dzięki dostępności szerokiej gamy kolorystycznej, osłonę łatwo dobierzemy do zaprojektowanej przez nas aranżacji. 

 

Moskitiery zintegrowane w rolecie nie pozwolą na wlatywanie do naszego wnętrza owadów, co pozwoli na utrzymanie komfortowego i bezpiecznego klimatu mieszkania. To jednak nie tylko dodatkowy rodzaj zabezpieczenia przed szkodnikami, przy jednoczesnym dostępie światła mechanizm rolety i moskitiery zapewniają ich niezależną pracę i pozwalają na wykorzystanie wyłącznie tej funkcji, którą aktualnie potrzebujemy. 

 

Rozwiązanie wychodzi na przeciw wszelkim, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów. Oferujemy najlepszej jakości rolety zewnętrzne z moskitierą na wymiar, indywidualnie dostosowywane do każdego zamówienia. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej:

Rolety zewnętrzne ze zintegrowaną moskitierą - KLIKNIJ TUTAJ

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU