Producent rolet i bram garażowych

570 101 101

kontakt@roletyalu.pl

ROLETY PLISOWANE CZY WARTO?Rolety plisowe naszej firmy to niezwykle nowoczesna i kompleksowa forma osłon okiennych. 

Osiadanie na roletach kurzu niwelowane jest dzięki wykonaniu plisy z prasowanego materiału z warstwą antystatyczną. Zarówno dolną, jak i górną część rolety stanowią solidne aluminiowe listwy z przymocowanymi uchylnymi uchwytami. Całość wykonana niezwykle estetycznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły.  

Czy warto inwestować w rolety plisowe? Jakie korzyści wynikają z ich użytkowania? 

Podpowiadamy!

 

Niewątpliwymi zaletami rolet plisowych pozostaje łatwy i bezinwazyjny montaż bez wiercenia, możliwość zaciemniania wyłącznie wybranej powierzchni, co okazuje się bardzo przydatne, gdy posiadamy duże i nietypowe okna, a zależy nam na zasłonięciu mniejszej jego przestrzeni. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu plisy, mechanizm pozwala na wybiórcze zasłaniania okna, przez co świetnie sprawdzi się pełniąc funkcję zazdrostek (przesłaniając wtedy wyłącznie jego dolną część).

 

Plisowe rolety odznaczają się szeroką gamą kolorystyczną, co pozwala na dostosowanie ich do każdego klimatu wnętrza. Ich staranne wykonanie, najwyższej jakości materiał, a także wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań technologicznych zagwarantują konsumentom najwyższą jakość osłon. Są odporne na wyblaknięcia, czy fałdowania się materiału. Ochrona przed promieniami UV sięga nawet do 99 %, dzięki specjalnej osłonce może pełnić funkcję osłony termicznej. 

Ich szerokość powinna być taka jak szerokość szyby, wysokość musi być taka jak wysokość szyby okiennej. W ten sposób otrzymamy doskonałą roletę plisowaną przystosowaną do naszych okien w każdym calu. 

Rolety plisowane to bezpieczna ozdoba w pokojach dziecięcych. Nie posiadając żadnych zwisających sznurków, czy łańcuszków nie zawierają elementów, które dzieci mogłyby połknąć podczas naszej nieobecności w pomieszczeniu, bez problemu mogą zostać zamontowane bezpośrednio przy łóżeczkach dziecięcych. 

 

To Twój wybór, ile w danej chwili światła wpadnie do Twojego mieszkania! Nie ograniczaj się zakupując innego typu rolety, postaw na nowoczesne i estetyczne rozwiązanie, łączące w sobie wygodę użytkowania i elegancję. Plisy na każdy wymiar!