Producent rolet i bram garażowych

Facebook

Instagram

Pinterest

TikTok

YouTube

570 101 101

kontakt@roletyalu.pl

Rolety do pokoju dziecięcego to jeden z kluczowych problemów, jakie stoją przed przyszłymi rodzicami oraz osobami urządzającymi od podstaw nowy pokoik dla swojego dziecka. Bez względu na to, czy Twoja pociecha dopiero przyjdzie na świat, czy jest już wśród was, musisz liczyć się z zapewnienie możliwie największej funkcjonalności tego produktu. 

Przede wszystkim, miej na uwadze najważniejsze funkcje, jakie powinny zostać spełnione przez rolety zamontowane w pokoju dziecięcym. 

W jaki sposób tego dokonać, czym kierować swoją decyzje?  

 

Dopasuj kolor rolet do odcieni ścian, mebli oraz indywidualnych potrzeb najmłodszych. Dobrze jeśli produkt pełni również funkcje dekoracyjną i jest ciekawym dodatkiem do urządzonego pomieszczenia. Każda pociecha pozostaje wrażliwa na czynniki zewnętrzne, w tym nadmierną ilość promieni słonecznych. Bez wątpienia do zapewnienia im dostatecznie dobrych warunków do rozwoju niezbędne jest zamontowanie szczelnych okien oraz funkcjonalnych rolet. Pozostaje tylko pytanie, co kryje się pod frazą "funkcjonalne rolety"... Już podpowiadamy! 

Funkcjonalność nie jest równoznaczna z wydaniem niebotycznej sumy pieniędzy, ale na pewno idzie w parze z jakością. 

Najlepszym rozwiązaniem okażą się rolety, których przepuszczalność światła może być przez nas indywidualnie dopasowywana do aktualnych predyspozycji. 

Kiedy pora na popołudniową drzemkę, produkt powinien zapewnić odpowiedni stopień zaciemnienia, kiedy przyjdzie czas na zabawę, naukę, czy rysowanie odpowiednia ilość światła staje się równie ważna jak ilość kredek w piórniku, czy smaczna przekąska :)

Naszym klientom polecamy wybór rolet typu dzień i noc. Ich zastosowanie gwarantujemy możliwość regulacji dostępu światła słonecznego wpadającego do naszego pokoiku w zależności od wieku dziecka, aktualnie wykonywanej przez niego czynności, czy pogody panującej na zewnątrz. 

Jeśli zastanawiasz się nad doborem koloru, czy faktury, wybierz ciepłe i spokojne barwy. Proponujemy neutralne beże świetnie sprawdzające się zarówno w pokoju prawdziwych księżniczek i małych rycerzy. Ciekawym i atrakcyjnym dla naszych pociesz pomysłem staną się również rolety przedstawiające bohaterów ich ulubionych bajek. 

 

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości służymy fachową pomocą. Istnieje możliwość wykonywania rolet, które odzwierciedlą indywidualny pomysł zleceniodawcy. Oferujemy możliwość montażu u klienta oraz profesjonalne doradztwo podczas każdego etapu transakcji. Dobra Twoich pociesz stoi zawsze na pierwszym miejscu.