Producent rolet i bram garażowych

570 101 101

kontakt@roletyalu.pl

Kiedy zdecydowaliśmy się już na to jaką markizę tarasową wybierzemy, w jaki sposób będzie ona sterowana czas na wybór odpowiedniego koloru.

Jakie aspekty należy rozważyć podczas decyzji? Oraz od czego zależny powinien pozostawać nasz wybór? Podpowiadamy w poniższym poradniku!

 

Nadszedł czas, na zatroszczenie się, by nasza markiza oprócz spełniania swoich głównych funkcji stała się również doskonałym elementem dekoracyjnym, który spełni nasze oczekiwania i zachwyci sąsiadów oraz naszych gości.

Zdecydowanie, kolor osłony powinien być dopasowany i idealnie komponować się zarówno w charakter jak i klimat elewacji całego budynku oraz tarasu. Miejmy również na uwadze nasze meble oraz okna.

Osłona w odpowiednio dobranym kolorze pozwoli na odrobinę odświeżenia.

 

Dysponujemy szerokim wachlarzem barw oferowanych przez nas produktów. Wszystko po to, by zagwarantować Państwu możliwość doskonałego w każdym calu rozwiązania, które posłuży przez wiele lat.

Tkanina zostaje wcześniej impregnowana, dlatego nie musimy obawiać się o jej płowienie czy butwienie. W prosty sposób pozbędziemy się również ewentualnych plam, czy zabrudzeń. Stosując delikatne środki chemiczne nie uszkodzimy markizy i nie straci ona pożądanego wyglądu. Oferujemy najwyższej jakości materiały w szerokiej palecie kolorów - od tradycyjnych rozwiązań, po te bardziej odważne.

W swojej ofercie tkanin posiadamy zarówno tkaniny akrylowe pokryte teflonem jak i te całkowicie wodoodporne. Ponad 140 wzorów i kolorów zarówno jednobarwnych jak i tych w tradycyjne paski, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Najlepsi fachowcy nieustannie służą swoim doświadczeniem i kreatywnością. Życzymy owocnych decyzji i udanych zakupów. Dziękujemy za wybranie naszej oferty.