Producent rolet i bram garażowych

Facebook

Instagram

Pinterest

TikTok

YouTube

570 101 101

kontakt@roletyalu.pl

BRAMY GARAŻOWE AUTOMATYCZNE, ELEKTRYCZNE Z NAPĘDEMBramy garażowe, to osłony chroniące nasze miejsce do parkowania samochodów.
Kiedy rozpocząć pracę nad ich projektem?
Którą z nich wybrać, tak by okazała się dla nas najlepsza?
W jaki sposób przygotować garaż, by udało nam się dobrać bramę o standardowych wymiarach tak, abyśmy zaoszczędzili niemałą sumę pieniędzy?
I wreszcie, jakimi rozwiązania dysponujemy? 

 

Chcesz otwierać swoją bramę jednym przyciskiem? Zdecyduj się na wyposażenie ją w napęd elektryczny. Większość z nas, może być jednak ciekawa, co to takiego. Napęd elektryczny jest zatem sterowanym elektrycznie silnikiem z przekładniami mechanicznymi. Składa się z podstawowych elementów takich, jak: głowica, szyna jezdna, łańcuch, element przeniesienia  napędu i cięgno łączące napęd z bramą. 

Napęd możemy uruchomić przyciskiem, zamkiem kodowym, kluczykiem lub pilotem. 

 

Niezwykle cennym, szczególnie w deszczowe dni okazuje się rozwiązanie napędu uruchamianego drogą radiową. Jeśli do odbiornika podłączymy antenę zamontowaną na zewnątrz garażu, to zasięg pilota powiększymy nawet o 40 metrów. 

Najlepiej napęd kupić już wraz z bramą garażową, jednak często przeszkodą pozostają kwestie finansowe. Brama jest instalowana pod koniec budowy, jednak na wybór napędu warto pozwolić sobie na poświęcenie sprawie większej ilości czasu i uwagi. Napęd musi przecież być na tyle potężny, by poradzić sobie z ciężarem bramy, a także pozostać dopasowanym do jej typu i funkcji, na których nam zależy. 

Automatyczne bramy garażowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Tego typu bramy otwierają się pionowo, oszczędzając miejsce przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem pozostaje fakt dysponowania przez nas niezwykle bogatą gamą kolorystyczną, dzięki czemu dopasujemy bramę do aranżacji całej elewacji. Przy ich montażu, kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli, bramy pasują w każdej sytuacji. Ze względu swoją konstrukcję idealnie nadają się do remontowanych garaży. Bez względu na to, jaki wygląd wybierzemy, nie należy zapominać o solidnym wykonaniu. Warto więc dopracować jej mechanikę wewnątrz.

 

Przede wszystkim, brama garażowa musi być odporna na czynniki atmosferyczne i bezpieczna. Brama, dobierana jest w zależności od projektu garażu i jego położenia, a także miejscem jakim dysponujemy i osobistymi upodobaniami.