ROLETY ZEWNĘTRZNE ZACIEMNIAJĄCE


Pracujesz na nocnej zmianie i chcesz osiągnąć półmrok w południe, by zregenerować swoje siły? 

Zależy Ci na odseparowaniu się od świata, w taki sposób, żeby otaczający Ciebie ludzie nie mieli możliwości podglądania tego, co dzieje się w środku? Ważnym czynnikiem jest dla Ciebie utrzymanie pożądanego klimatu bez względu na porę dnia? 

Zakup rolety zewnętrzne zaciemniające i ciesz się wygodą od zaraz! 

 

Jak większość rodzajów rolet, osłony zaciemniające występują w niezwykle bogatej gamie kolorystycznej, dlatego sama ich barwa, tekstura i wymiar, nawet niecodzienny nie stanowi dla najlepszych profesjonalistów z naszej firmy żadnego problemu do zrealizowania Państwa zamówienia. 

 

Jednak rolety zaciemniające, to coś więcej niż ochrona przed promieniami słonecznymi, pozwalają bowiem na pełną regulację doprowadzanego do pomieszczenia światła w każdym momencie dnia. Nie ma znaczenia, czy na zewnątrz panuje dzień, czy noc. Kiedy Ty chcesz uzyskać w budynku efekt nocy, po prostu spuszczasz swoje rolety. To niezwykle ważne dla osób pracujących na nocnej zmianie. 

 

Tego typu rolety, są również doskonałym rozwiązaniem dla klientów będących rodzicami małych dzieci, gdzie sama regulacja poziomu światła jest niezbędna do zapewnienie spokojnego snu naszym pociechom, bez niekorzystnego oddziaływania zmiany ilości światła oraz nieprzerywaną drzemkę w ciągu dnia. 

 

Osłony gwarantują również niemal stuprocentową gwarancję ochrony termicznej, niezależnie od pory roku i dnia. Chronią przed nagrzaniem się pomieszczenia latem, zatem zimą chronią przed nadmiernym ulatywaniem ciepła z mieszkania. Dodatkowo ograniczają hałas podczas gradu i deszczu, zapewniając jeszcze większy poziom bezpieczeństwa - wszystko dla Ciebie i Twojej rodziny. 

 

Zaciemnienie pozwala również na bezproblemowe oglądanie telewizji o każdej porze dnia, ponieważ promienie słoneczne nie odbiją się od ekranu telewizora.

Dodatkowy plus znajdą wszyscy Ci, którzy lubią pospać w dzień wolny dłużej - złośliwe promienie słoneczne już nigdy nie obudzą Cię w trakcie jednego z najlepszych snów, jakie przeżyłeś. 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty rolet zewnętrznych - RoletyALU gotowe specjalnie dla Państwa w 8 godzin, aby po kilku godzinach od zamówienia osiągnąć wymarzony efekt. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

Obejrzyj WIRTUALNY SPACER po naszej firmie:


 
 
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU