ROLETY ZEWNĘTRZNE SOLARNE I TERMOIZOLACYJNE


Zależy Ci na niezależności od konwencjonalnych źródeł energii oraz większego bezpieczeństwa w porównaniu do modeli elektrycznych?
Poszukujesz solidnego rozwiązania, które trwale posłuży odizolowaniu się od świata zewnętrznego w Twoim domu? 

Doskonale trafiłeś, teraz jest to możliwe! 

 

Solidne systemy wykorzystujące energię słoneczną to spełnienie marzeń wielu inwestorów i właścicieli domów. Prócz paneli słonecznych istnieją inne produkty, które mogą zostać naładowane promieniami słonecznymi i pracować dla nas za darmo. Jednym z nich są zewnętrzne rolety solarne, których zastosowanie dokładnie przedstawimy. 

 

To innowacyjny pomysł, dla każdej nowoczesnej elewacji. Rolety fotowoltaiczne nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania, są całkowicie niezależne nawet w pochmurne dni. Dzięki wmontowanemu silnikowi o zmiennej prędkości praca urządzenia o każdej porze dnia i nocy pozostaje niezwykle cicha. W zależności od warunków i temperatury, każda roleta, nawet podczas Twojej nieobecności opuszcza i zamyka się automatycznie, np. w przypadku, wysokiej temperatury i nadmiernego nasłonecznienia samodzielnie zamyka się, chroniąc przy tym przed przegrzaniem pomieszczenia, pozostając tym samym otwarta do tego stopnia, by zapewnić odpowiednią ilość światła w mieszkaniu. Wraz ze spadkiem temperatury roleta ponownie się otwiera. Zimą natomiast, pozwala promieniom słonecznym na ogrzanie naszego wnętrza. Bez naszej ingerencji zamyka się o zmroku, dodając niepowtarzalnego klimatu wnętrza. 

 

Wewnątrz kasety znajduje się niezwykle trwała bateria, której przewidywalna żywotność wynosi około 20 lat, bateria zostaje zasilana przez znajdujący się na kasecie rolety panel fotowoltaiczny. Panel nie musi być bezpośrednio wystawiony na promienie słoneczne, do ładowania baterii wystarczy dostęp do światła dziennego, co daje niezależność od energii elektrycznej i zmniejszenie wydatków związanych z ogrzaniem mieszkania. 

 

Roletami zewnętrznymi solarnymi można sterować za pomocą pilota radiowego, zegara, bądź czujnika natężenia oświetlenia, są również kompatybilne z systemem inteligentnego domu, dlatego można nimi sterować za pomocą naszego smartphona lub tableta. 

 

Więcej korzyści?

 Wykorzystanie solarnych rolet to ochrona środowiska, do ich pracy zostaje bowiem wykorzystana energia odnawialna, która nie wyrządza naszemu środowisku szkód. To również doskonała redukcja kosztów związanych z ogrzewaniem i klimatyzacją, a także skuteczna blokada zabezpieczająca przed włamaniem. 

 

Pamiętajmy, że budynek traci energię trzema głównymi drogami, są nimi: ściany, okna oraz wentylacja. Jednak nie możemy zdecydować się na pewne oszczędności związane ze zmniejszeniem potrzebnej energii do ogrzania naszej przestrzeni zapominając o niezbędnej wentylacji. 

 

Rolety termoizolacyjne to takie, których lamelki, z jakich składa się ich płaszcz są zrobione z PCW lub aluminium i wypełnione materiałem termoizolacyjnym. Dobre rolety termoizolacyjne redukują straty ciepła nawet o 33- 55%, co pozwala na niemałe oszczędności w każdym miesiącu. Osłony poprawiają również izolacyjność akustyczną i chronią przed hałasem bardziej, niż zwykłe. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU