ROLETY ZEWNĘTRZNE - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?


Jeśli zastanawiasz się na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie rolet zewnętrznych to trafiłeś idealnie. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć czy roleta będzie zastosowana do budynku nowopowstającego, czy też do już istniejącego. Pomoże to w wyborze odpowiedniego typu rolety.

Remontujesz dom, ale nie wymieniasz okien? A może Twój dom jest już całkowicie wykończony? Polecamy rolety natynkowe, które można zamontować na murze lub we wnęce okiennej. Rolety te można dopasować do każdego rodzaju okien, a montażu nie trzeba planować w projekcie budynku.
W nowobudowanych obiektach, jak również w obiektach już istniejących możemy zastosować rolety podtynkowe. System ten powoduje bardzo estetyczny efekt końcowy. Podniesiona roleta podtynkowa jest praktycznie niewidoczna zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Skrzynkę montuje się od strony zewnętrznej w nadprożu i zabudowuje dowolnym materiałem wykończeniowym takim jak np. klinkier czy też tynk - staję się ona wówczas niewidoczna.

Decyzja o wyborze rolet nadstawnych powinna być podjęta na etapie projektu architektonicznego nowopowstającego budynku, bądź też powinny być one zakupione i montowane wraz z wymianą stolarki okiennej. Jeśli wybór tego typu rolet został podjęty na etapie projektu domu, architekt powinien powiększyć wymiar otworu okiennego o wysokość skrzynki rolety. Skrzynka może zostać obudowana zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz lub też można pozostawić ją bez zabudowy. Skrzynki bez zabudowania można wykończyć szeroką paletą oklein.

Ważnym aspektem jest również kolorystyka i bezpieczeństwo. W ofertach producentów rolet dostępnych jest wiele dodatkowych elementów poprawiających ich bezpieczeństwo.
Kolejnym ważnym punktem, na który należy zwrócić uwagę to wybór sterowania roletami: ręczne lub elektryczne.

Dokonując wyboru rolet warto pamiętać, aby stawiać na jakość produktów sięgając po produkty sprawdzonej marki. Do produkcji naszych rolet używamy produktów marki Aluprof – czołowego dystrybutora aluminiowych systemów dla budownictwa. Najwyższa jakość aluminium.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU