ROLETY ZEWNĘTRZNE JAKI KOLOR WYBRAĆ


Świat rolet nie powinien mieć przed nami żadnych tajemnic. Wybór odpowiedniego modelu należy do przyjemności, jednak często pojawiają się problemy, które psują nam całą atmosferę tej chwili. 

Cenionym przez klientów elementem odwiecznie pozostaje kolor rolet - bez względu na to, czy mamy do czynienia z osłonami zewnętrznymi, czy też z ich wewnętrznymi odpowiednikami. 

 

 

Ten artykuł zwróci uwagę na odpowiedni wybór koloru rolet zewnętrznych, dzięki czemu odpowiesz na swoje wszelkie wątpliwości. 

Jeśli jednak, któryś z problemów nie zostanie poruszony w poradniku zapraszamy do kontaktu indywidualnego, z pewnością, gdy przybliżysz nam swój problem znajdziemy na niego fachowe rozwiązanie! 

 

Nasz serwis rolet oferuje bogatą gamę kolorystyczną, nie powinno być zatem problemu z zakupieniem rolet w Twojej wymarzonej barwie. Co jednak zrobić, gdy kompletnie nie mamy pomysłu, bądź zastanawiamy się, czy dane rozwiązanie okaże się kompatybilne do architektury naszej nieruchomości?

 

Rozpoczynając poszukiwanie odpowiedniej barwy do Twojej elewacji zwróć uwagę na rolety w odcieniu szarego antracytu, a także o kolorach drewnopodobnych. Oczywiście dostępne są również bardziej tradycyjne modele utrzymane w bieli, czy czerni oraz różnych odcieniach brązu.

 

Kolor rolet powinien zależeć również od ogólnego stylu zewnętrznego wystroju naszego domu, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie. Przy odpowiednim doborze posłużą jako dekoracja nowoczesnych budynków. Produkcja rolet na wymiar pozwala na osiągnięcie doskonałego efektu również pod tym względem. 

 

Wyposażenie domu w rolety może znacząco przyczynić się do zmniejszenia bezwładności termicznej pomieszczenia. 

Pamiętajmy, że najbardziej przyciągającymi promienie słoneczne są ciemniejsze odcienie wchodzące w czerń, co powoduje ich mocniejsze nagrzewanie, natomiast odpychające promienie słoneczne pozostają odcienie bieli i jasne kolory. 

Ponadto białe osłony należy czyścić częściej i dokładniej, by utrzymać je w dobrej kondycji, jednak to właśnie one nie przykuwają tak uwagi i wtapiają się w kolor balkonów, czy tarasów w blokach.

By odpowiednio wybrać rolety warto mieć na uwadze warunki, jakie panują wokół. Jeśli oczekujemy od produktu wieloletniej przydatności utrzymując przy tym jego największą jakość warto już w wstępnej fazie projektu zainwestować w dobrej jakości materiały. 

 

Decydując się na zakup rolet zwróćmy przede wszystkim uwagę na cenę, jaką chcemy przeznaczyć na zamówienie oraz własny gust. Najważniejsze, aby to nam odpowiadał ich kolor i ogólny wygląd. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU