ROLETY ZEWNĘTRZNE A WENTYLACJA I IZOLACJA TERMICZNA


Jak już wiemy, rolety zewnętrzne spełniają wiele funkcji prócz ich właściwości głównych. Czy ich dobry wybór ma wpływ na wentylacje i izolacje termiczną? 

 

Osłony zewnętrzne pozwalają na czerpanie korzyści przez 4 pory roku. Dla przykładu, zimą są doskonałą izolacją, pomieszczenie, dzięki osłonie nie traci znacznej ilości ciepła, chronią przed śniegiem i innymi niesprzyjającymi warunkami środowiska. Latem natomiast, chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, co mogłoby powodować trwałe blaknięcie ścian, czy też drewnianych mebli. 

 

Ograniczają przepuszczanie do 80% promieni słonecznych, co znacznie zmniejsza niepożądany efekt. Rolety odbijają słońce przed oknami, nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń. Latem można odczuć również korzyść w postaci zaciemniania i panującego w mieszkaniu przyjemnego chłodu. 

 

Okna stanowią jedną z głównych sfer straty ciepła w domu, dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie prowadzi do zmniejszenie rachunków za media. Między oknem, a roletom powstaje tzw. poduszka powietrzna, działa jak warstwa powietrzna. Dzięki roletom zewnętrznym nasze wydatki na energię zmniejszą się nawet do 30 %. 

 

Produkty za sprawą właściwości pozwalają zminimalizować do minimum poziom hałasu, jaki przedostaje się do wewnątrz. Nie ma znaczenia, czy zamontujemy rolety w mieszkaniach, czy domach jednorodzinnych, w obydwóch przypadkach inwestycja przyniesie ogromne korzyści, również ekonomiczne. 

 

Konsumenci coraz częściej, wybierają dobrze dobrane rolety zewnętrzne, ponieważ świadomi odpowiedniego spełniania swoich funkcji wyłącznie przez dobrej jakości osłony chcą zainwestować swoje pieniądze w solidne rozwiązanie. Rolety muszą być indywidualnie dobrane do każdego z naszych okien, tylko wtedy uzyskamy optymalne efekty całego przedsięwzięcia. 

Osłony na wymiar to doskonały sposób na spełnienie oczekiwanych zysków z zakupu produktu. 

 

Kupując w naszym sklepie, masz pewność najwyższej jakości wykonania i gotowych rolet nawet w ciągu 8 godzin od złożenia zamówienia. Ekspresowe wykonanie jest dodatkowym argumentem, ponieważ już po kilku godzinach od Państwa decyzji proces oszczędzania może zacząć się na dobre.  

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU