ROLETY ZEWNĘTRZE DO DOMU I W BLOKU


Rolety - choć wydawać by się mogło, że na ich temat powiedziano już wszystko istnieje jeszcze kilka najczęściej rozważanych aspektów z nimi związanych. Wśród nich odwiecznie pozostaje pytanie, czy osłony zewnętrzne prócz, co oczywiste możliwości wykorzystania w domach nadają się do bloków? Które w jakiej sytuacji wybrać najlepiej? 

Podpowiadamy! 

 

Osłony zewnętrzne możemy montować dosłownie wszędzie, gdzie tylko chcemy, w biurze, szkole, gabinecie, apartamencie, czy mieszkaniu, jednak w którym miejscu będzie to wyglądać najbardziej estetycznie? Czy rodzaj elewacji, jaką mają ozdabiać jest znacząca dla efektu końcowego? 

 

Pamiętajmy przede wszystkim, że najlepiej pracę rozpocząć w trakcie projektowania budynku, co przełoży się na zmniejszenie kosztów inwestycji i będzie to o wiele mniej pracochłonne. 

Co więcej, rolety zewnętrzne podnoszą komfort i bezpieczeństwo domowników, posiadając przy tym funkcję izolacyjną. Osłona to również wygoda użytkowania, bez względu na to, czy zamontujemy je na oknach w domu, czy bloku ochronią przez spojrzeniami przechodniów i sąsiadów, a także zniwelują uliczny hałas. 

 

Miejsce ich zamontowania nie wyklucza oczywistych funkcji, jednak może nadać im dodatkowych właściwości. W domach jednorodzinnych rolety doskonale służą jako ochrona przed włamaniem, w blokach natomiast sprawdzi się u osób pracujących na nocnej zmianie oraz rodziców małych dzieci, by wdzierające się do pomieszczeń promienie słoneczne nie zakłóciły snu w różnych porach dnia. 

 

Od każdego indywidualnie zależy decyzja, czy rolety zewnętrzne są elementem, którego poszukujemy. Ostatecznie najważniejszym wyznacznikiem powinien pozostawać nasz gust, a także klimat, w jakim utrzymany jest budynek. Jeśli rolety zewnętrzne spełniają nasze wymagania, nic nie stoi na przeszkodzie do tego, by je zamocować, bez względu na miejsce. Bogata kolorystyka nie pozostawia złudzeń - każdy z nas, znajdzie dla siebie coś odpowiedniego! 

 

Co prawda, gdy zechcą zamówić je mieszkańcy starszych budynków  czasami może być tak że będą musieli liczyć się, że przed ich zamontowaniem będą zobowiązani do spełnienia pewnych warunków i otrzymania pozwolenia od konserwatora budynków. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU