ROLETY WEWNĘTRZNE JAKIE WYBRAĆ - ROLETY DZIEŃ NOC CZY PLISY, A MOŻE ZWYKŁE?


Osłony zewnętrzne to sprawdzona alternatywa dla zasłon. Stanowią dobrą ochronę przed słońcem, nadając pomieszczeniu lekkości i niepowtarzanego stylu. 

Na jaki rodzaj rolet powinien paść nasz wybór? Czy postawić na zwykłe osłony Wewnętrzne? Plisy, a może rolety dzień noc? 

 

Poniżej podpowiadamy i udzielamy praktycznych porad, pokazując najważniejsze różnice wśród rozwiązań. 

 

Dzięki bogatemu asortymentowi naszego sklepu każdy z klientów powinien odnaleźć produkt idealnie trafiający w punkt jego oczekiwań. Większości z Państwa zależy na prostym i wieloletnim rozwiązaniu, które dopasuje się do wnętrza dodatkowo dekorując je, a sposób montowania jest jednym z najważniejszych czynników, jakie bierzemy pod uwagę wybierając rolety. 

 

Zwykłe rolety dają możliwość manualnego obsługiwania wałkiem, na który nawijany zostaje materiał. Montowane do ściany bądź sufitu, niedrogie i bardzo proste w obsłudze. Doskonale nadają się do małych i średnich okien, kiedy nie zależy nam na całkowitym odcięciu mieszkania od promieni słonecznych. Posiadają charakterystyczne kasety, w których chowa się zwinięty materiał. 

Utrzymanie ich w czystości może sprawić pewne problemy, kiedy tkanina ulegnie zabrudzeniu. 

Ogólnodostępna oferta standardowych rolet, gotowych i montowanych u klienta nawet tego samego dnia to doskonały wybór dla osób ceniących sobie niepowtarzalny design połączony z prostotą. 

Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach mniej wymagających klientów, którzy zadbają o ich dobry wygląd i nienaganną pracę. 

 

Plisy natomiast mają wiele wspólnego z najbardziej spotykanym typem rolet, jednak umożliwiają one zasłonięcie okien o nietypowych kształtach, a także zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, będąc przy tym niezwykle uniwersalną osłoną okienną. Spełnią swoje zadanie nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również biurowych. Dzięki specjalnym uchwytom montujemy je bezinwazyjnie nie ingerując przy tym w konstrukcję okna. Plisy to najlepsze rozwiązanie do dużych okien, swobodnie manipulujemy ilością i miejscem zasłoniętej powierzchni w dowolny sposób, np. zasłaniamy tylko środek okna, a górą i dołem przenikają do pomieszczenia promienie słoneczne. Są lżejsze od zwykłych rolet, ponieważ zbudowane na węższych listwach i prowadnicach. Po ich zwinięciu możemy bez problemu umyć całe okno, samo utrzymanie ich w czystości także nie powinno sprawić najmniejszych problemów. Rolety plisowe pozwalają na uzyskanie różnych efektów świetlnych, dzięki dużej dostępności różnorodnych materiałów:  transparentnych (przepuszczających światło), zaciemniających (chroniącym pomieszczenie przed promieniami słonecznymi).

 

System dzień noc to bardzo innowacyjny pomysł na osłonę okienną i niezwykle praktyczny system dekoracji. Odpowiedni dla różnorodnego stylu - począwszy na klasycznego, skończywszy na najbardziej nowoczesnych aranżacjach. Zastosowanie dwóch warstw materiału o różnej przepuszczalności światła pozwala na ciągłą regulację poziomu naświetlenia mieszkania. Montowane do ściany, sufitu w systemie kasetowym, a także do ramy okiennej, gdy mowa o modelu wolno wiszącym. Sprawdzony system jest praktycznie bezawaryjny. System sprawdzi się w domach najbardziej wymagających klientów, utrzymanie czystości rolet nie sprawi Państwu najmniejszych kłopotów, a mechanizm produktu gwarantując wiele możliwości, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów przez wykwalifikowanych pracowników posłuży przez długi czas. 

 

 

Państwa wybór powinien zostać dostosowanych do najważniejszych potrzeb indywidualnych. Wybierając nasze usługi, bez względu na to, jaki kierunek Państwo obiorą gwarantujemy doskonałej jakości rolety wewnętrzne w niewygórowanej cenie, prosto od producenta w epxresowych terminach realizacji.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU