ROLETY PRZYKLEJANE CZY PRZYKRĘCANE?


Montaż rolet może spędzić niektórym z nas sen z powiek, jednak mimo pozorów nie jest on nad wyraz skomplikowany. Przy zakupie rolet warto wybrać opcję z profesjonalnym montażem. Tym sposobem zniwelujemy skomplikowane czynności, które mogłyby sprawić nam kłopoty. 
Które rolety okażą się dla nas najlepszym pomysłem? Rolety przyklejane, czy przykręcane?
Pomagamy w dokonaniu odpowiedniego wyboru! 

 

Zanim zdecydujesz się na którąś z nich określ, na czym zależy Ci najbardziej - na trwałości, czy braku uszkodzeń. 

 

Rolety przykręcane są mocowane do ramy okna, a ich mała kompaktowa kasetka doskonale komponuje się na oknie. W obsłudze pomaga łańcuszek, a także hamulec umożliwiający zatrzymanie materiału w każdym położeniu. Mocowanie inwazyjne ingeruje w strukturę okna, jednak jest to najbardziej popularne rozwiązanie. Rolety przykręcamy najczęściej do sufitu lub ściany. Większość modeli można zamontować do listew przyszybowych, jednak nierzadko spotykane są rolety przykręcane do ramy okiennej. Gdy w grę wchodzą nowe okna warto wybrać pierwszą opcję. 

Największymi atutami rolet przykręcanych jest bardzo łatwy montaż i demontaż.  Produkt pozostaje prosty w obsłudze i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Rolety są trwalsze i stabilniejsze, nie odstają od okna podczas jego otwierania - materiał trwale przylega do szyby. 
Niewątpliwymi wadami jest pozostawienie dziur po montażu, a także możliwość utraty gwarancji na okna. 
 
 

Rolety przyklejane to rozwiązanie bezinwazyjne, stanowiące alternatywę dla osób nie zamierzających ingerować w strukturę okna. W tym wypadku przy pomocy specjalnych taśm doklejamy system zaczepów lub kasetę do ramy okna. Prawidłowo zamontowane roletą są trwałe i stabilne. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie od rolet wewnętrznych przykręcanych.

Ogromnym plusem rozwiązania jest brak możliwości zniszczenia powierzchni okna, a co za tym idzie zachowanie jego gwarancji, przez co nie jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty inwestycji i pełne zadowolenie z zakupionego produktu. 

 


Obojętnie jakie rolety wybierzemy, trwale będą wyglądać estetycznie, nie zajmą również dużo miejsca sprawiając przy tym wrażenie przestrzenności wnętrz. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU