ROLETY KTÓRE NIE PRZEPUSZCZAJĄ CIEPŁA I ŚWIATŁA


Jeśli poszukujesz osłon okiennych, które staną na wysokości każdego powierzonego im do wykonania zadania, zapraszamy do zapoznania się z cyklem naszych artykułów poradników, które zostały stworzone na podstawie najczęściej pojawiających się pytań wśród naszych konsumentów. 

Jaki produkt okaże się najlepszy, kiedy zależy Ci na osłonie nie przepuszczającej ciepła ani promieni słonecznych do Twojego wnętrza? 

Poniżej rozwiejemy wszystkie wątpliwości, serdecznie zapraszamy do przeczytania, życząc miłej lektury! 

 

Najlepszym rozwiązaniem okażą się rolety. Jak wiemy, szkło wykorzystywane do produkcji szyb okiennych, przepuszcza z łatwością promienie słoneczne w przedziale długości fal od 330 nm do około 2500 nm. 

 

Jakie zatem działanie powinna wykonywać ochrona przeciwsłoneczna? 

Efektywna osłona wewnętrzna posiada warstwę silnie odbijającą, na której to dochodzi do odbicia promieni słonecznych bez zmiany długości fali. 

Ze względu na coraz większe możliwości uzyskiwane przez wykorzystanie nowoczesnej technologii, pomysł o stworzeniu rolet odbijających stał się realny do wykonania. 

Obecnie, w wielu zakładach oraz naszych domach, stajemy się użytkownikami nowoczesnych monitorów komputerowych. Podczas pracy, oglądania filmów, bądź czytania interesujących nas artykułów światło słoneczne okazuje się problemem. Światło przyczynia się również do nagrzania pomieszczeń, co uniemożliwia efektywną pracę na najwyższych obrotach. 

 

Nowoczesne rolety chroniące przed ciepłem i promieni powinna spełniać trzy najważniejsze funkcje. Przede wszystkim, ma za zadanie zatrzymywać promieniowanie cieplne, wyeliminować efekty oślepiające światła, a przy tym być funkcjonalną osłoną o dopasowanym kształcie, spełniając tym samym funkcję estetyczną. 

W konstrukcji nowoczesnych rolet, zrezygnowano z profili, by promienie słoneczne nie były przepuszczane do wnętrza pomieszczenia. Ponadto, zastosowano materiały odbijające promienie słoneczne, w tym specjalnych laminowanych folii, tworzące specjalistyczne systemy foliowe. Tym samym, nowoczesne rolety odbijające gwarantują spełnienie trzech podstawowych funkcji. W tego typu osłonach, nie stosuje się listewek lub podobnych profili, co gwarantuje jej większą funkcjonalność. 

Największymi zaletami produktu pozostają: ochrona przed oślepiającymi promieniami słonecznymi dzięki zastosowaniu stonowanego koloru folii zaciemniającej, ochronę przed ciepłem, doskonały widok na zewnątrz, prostota obsługi oraz nieskomplikowany i błyskawiczny montaż produktu. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU