ROLETY ELEKTRYCZNE ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE


Nowoczesność i wygoda - właśnie te hasła doskonale oddają charakterystykę zewnętrznych i wewnętrznych rolet elektrycznych.
Zastanawiasz się nad ich kupnem?
A może jesteś szczęśliwym posiadaczem i chciałbyś dowiedzieć się o nich znacznie więcej?

Z nami jest to możliwe!

 

Nowoczesność, połączone ze standardem usług - automatyka zapewniająca wygodę, ułatwiająca oszczędzanie energii i poprawę skuteczności ochrony antywłamaniowej. Większość z nas, zastanawia się jednak, jak działają automatycznie sterowane rolety. Jakimi możliwościami dysponujemy przy wyborze sterowania, a jakimi funkcjami? Ten poradnik rozwieje Państwa wszelkie wątpliwości. 

 

Na początek, zacznijmy od kilku niepodważalnych faktów, niezwykle kluczowych przy wyborze najlepszego dla siebie rozwiązania. 

W roletach zewnętrznych, ich silniki umieszczane są wewnątrz stalowego wału nawojowego. To właśnie na nim, zwijane jest poszycie podczas podnoszenia rolety. Wcześniej wspomniany wał, jest kluczowy do prawidłowej pracy produktu i niewidoczny dla użytkownika, jest bowiem osłaniany skrzynką. W roletach obsługiwanych ręcznie, wnętrze wału jest puste, a aktualne położenie rolety regulujemy np. za pomocą taśmy lub linki.

 

Jednak w roletach wewnętrznych, instalowanie napędów niejednokrotnie budzi w konsumentach strach. A co jeśli automatyka okaże się pracować za głośno i nasze dzieci nie będą mogły pozwolić sobie na drzemkę?

Nic z tych rzeczy, o to na pewno nie muszą się Państwo martwić. Praca urządzenia jest niezwykle cicha, a samo rozwiązanie okazuje się przynosić więcej korzyści, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Któż z nas nie zaplątał się w łańcuszki, którymi to sterujemy naszymi roletami? Od teraz pozbędziemy się tego problemu. Elektryczne rolety to wygoda w dostosowywaniu aktualnego położenia osłon na naszą pożądaną długość i precyzyjne spełnienie każdej naszej potrzeby. 

 

Wykonanie rolet ciągle pozostaje estetyczne i jedyne w swoim rodzaju. Niewątpliwymi atutami są cicho pracujące i błyskawicznie otwierające silniki oraz możliwość ich czasowego programowania. Tego typu funkcja, ułatwia ochronę domu podczas dłuższej nieobecności mieszkańców, pozwalając na osiągnięcie wrażenia obecności domowników, co odstraszy złodziei. Na przykład, o umówionej porze, rolety będą się opuszczać i stwarzać intymną atmosferę, a wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słonecznych podnosić się. Sterowniki mogą również mierzyć temperaturę na zewnątrz i wewnątrz domu, poziom nasłonecznienia, a także ilość opadów atmosferycznych. 

 

Sterowanie przewodowe, czy radiowe? 

Sterowanie roletami przewodowo okazuje się być najprostszym sposobem automatyzacji rolet, jednak sprawdzi się wyłącznie w domach niewykończonych, ze względu na przeprowadzenie kabla od rolety do przełącznika znajdującego się na ścianie. 

Coraz częstszym rozwiązaniem, wybieranym przez klientów okazuje się być sterowanie radiowe, ponieważ montaż nie wymaga wielu przeróbek. Wystarczy, że doprowadzimy zasilenie do każdej z naszych rolet z najbliżej położonej puszki elektrycznej lub gniazdka. Wtedy możemy wygodnie sterować naszymi roletami trzymając w ręku pilota, wysyłającego komendę sygnałem radiowym do odbiornika z silnika rolety. 

 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU