NOWOCZESNA PERGOLA TARASOWA JAKO PRAKTYCZNE ZADASZENIE TARASU


Zamieszkiwany przez nas klimat raczy nas ciągle zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu na pewno nie możemy narzekać na towarzyszącą naszej codzienności rutynę. Ze względu na otaczające nas warunki, właściciele tarasów, chcący odpocząć na wygospodarowanej przestrzeni prędzej czy później będą musieli zdecydować się na jedną z oferowanych na rynku propozycji zadaszenia. Jeśli odpowiednio dobierzemy materiały, produkt świetnie spełni swoje zadanie przez wiele lat, dodając tym samym walorów estetycznych naszej elewacji.

 

Pergola to nowoczesne rozwiązanie na zadaszenie naszego ukochanego tarasu, będącego letnim sercem domu. Niezwykle funkcjonalna osłona, z solidną, niezawodną konstrukcją sprawdzi się bez względu na charakter wystroju zarówno elewacji, jak i samego tarasu, czy wyposażenia. Pergola zapewni użytkownikom najwyższym komfort korzystania z produktu oraz uroków niemal każdej pory roku na świeżym powietrzu. Osłona jest również niezwykle estetyczna, za sprawą naturalnej stylistyki świetnie uzupełnia nowoczesną elewację budynku.

 

Konstrukcja, wykonana z aluminium jest niezwykle solidna, sprawia przy tym optyczne wrażenie lekkości. Szkielet może zostać zabudowany drewnem. Tego typu zadaszenie jest doskonałym punktem wyjścia do zbudowania ogrodu zimowego, z nienagrzewającym się, otwieranym dachem.

Pergola pozwoli nam na korzystanie z tarasu zarówno w słoneczne i upalne dni, jak i deszczowe momenty. Wykorzystana podczas produkcji tkanina, nie przepuszcza niebezpiecznych promieni słonecznych, jest nieprzemakalna i całkowicie napięta, co naturalnie pozwoli na cykliczne spływanie pojawiającej się wody. Należy jednak pamiętać o zachowaniu 15% spadku. Istnieje możliwość wykorzystania uproszczonego systemu odprowadzającego wodę na jedną stronę.

Materiał z którego została wykonana pergola nie posiada zszyć, nie ma zatem szpar, co jest ogromnym atutem w każdych warunkach atmosferycznych. Produkt spełnia swoje funkcję zarówno w bardzo wysokich, jak i niskich temperaturach (w zakresie od 70 do nawet minus 20 stopni C.) Naszej pergoli nie straszny okazuje się być również wiatr, nawet gdy jego podmuchy przekraczają prędkość ponad 100 km na godziny.

 

Konstrukcja zadaszenia może stać się również konstrukcją ogrodu zimowego. Wystarczy, że zdecydujemy się na wzbogacenie jej o elementy boczne, ściany mogą zostać wykonane na przykład ze szkła hartowanego, rolety chowane w kasecie, czy przesuwane ażurowe panele boczne.

 

Podsumowując pergola to niezwykle proste i wygodne rozwiązanie na tarasowe zadaszenie z możliwością błyskawicznego rozłożenia i złożenia. Niezwykle solidna alternatywa, zapewniająca najwyższy standard użytkowania. Idealna dla najbardziej wymagających klientów ceniących relaks w komfortowych warunkach.

 

W naszej ofercie, nieprzerwanie znajdą Państwo najlepszej jakości trwałe zadaszenia tarasów dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wyprodukowane w Polsce, z najlepszych materiałów, dbałością o najważniejsze detale wykończeniowe oraz możliwością profesjonalnego montażu.

 

 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU