NAJLEPSZY POMYSŁ NA ZADASZENIE TARASU


Podczas najbliższych tygodni możemy spodziewać się wielu upalnych dni. Dlatego też szczególnie teraz, warto zastanowić się nad zdecydowaniem się na zadaszenie naszego tarasu, będzie to bowiem miejsce, gdzie chcielibyśmy w miłej atmosferze spędzić jak najwięcej czasu.

O ile świetna pogoda sprzyja przebywaniu na zewnątrz, o tyle gigantyczne temperatury czy silne promienie słoneczne zniechęcają nas do częstego wychodzenia z czterech ścian. Z odsieczą przychodzą zadaszenia, chroniące przed nadmiernym promieniowaniem UV, nagłym deszczem, czy niebotycznymi temperaturami. Czym kierować się podczas wyboru najlepszej osłony tarasowej? Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

 

Obecnie do naszej dyspozycji pozostaje wiele, różnorodnych możliwości. Przedstawiamy alternatywy, które naszym zdaniem okażą się najbardziej praktycznym i solidnym rozwiązaniem zachowującym doskonałą estetykę elewacji.

 

Zadaszenie uwzględnione w projekcie budynku

Czyli te, od podstaw zaprojektowane przez architektów, doskonale wkomponowane w plan budynku, spełniające automatycznie funkcję dekoracyjną. Świetna ochrona przed słońcem, wiatrem, czy ulicznym szumem tworzy idealne miejsce do letnich pogawędek, czy rodzinnych spotkań w większym gronie.

 

Zadaszenie szklane oparte na aluminiowej konstrukcji

Osłona jednospadowa, z wypełnioną aluminiową konstrukcją szkłem. Łatwo dobierany do różnego typu elewacji. Taras ze szklanym zadaszeniem pozostaje dobrze oświetlony naturalnym światłem słonecznym, pozwoli na obcowanie z naturą w większym stopniu.

 

Szklany dach na drewnianej, solidnej konstrukcji

To jedno z droższych rozwiązań, które doskonale dopasowuje się do nowocześnie urządzonych domów. Drewniana konstrukcja zostaje wypełniona płytami poliwęglanowymi, przepuszczającymi światło i chroniącymi przed deszczem całą powierzchnię. Materiał pozostaje wytrzymały i doskonale spełnia swoje funkcje w szerokim zakresie temperatur.

 

Oba rozwiązania prosto dopasować do wielu elewacji budynków jako świetnie współgrający element, odpowiadający Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.

 

Osłona drewniana

Osłona nie przepuszcza światła słonecznego, biorąc pod uwagę konstrukcję jest prostym dachem, wspartym na słupkach, wystającym z fasady.

Doskonale wpasuje się w charakter niemalże każdej elewacji.

 

Parasol przeciwsłoneczny

Jest półśrodkiem dla osób niezdecydowanych na solidną i trwale zamontowaną osłonę. Znacznie tańsze i mnie inwazyjne rozwiązanie, nie pozwalające jednak na osiągnięcie pełni zadowolenia przez wszystkim domowników. Cechuje się niską odporność na nagłe ulewy, czy silne podmuchy wiatru, co niewątpliwie okazuje się być jego największą wadą.

 

Żagiel przeciwsłoneczny

Pozostaje, podobnie jak jego poprzednik wyłącznie częściową ochroną naszego tarasu. Charakteryzuje się niską ceną, dając przy tym możliwości na wygospodarowanie większej powierzchni zacienionej, niż ma to miejsce w przypadku, gdy zdecydujemy się na parasol. Odporny na wodę, czy działanie promieni UV.

 

Pergola z poziomą roletą rzymską

Zadaszenie chroniące głównie przed słońcem, roleta rzymska pozwala na odsłonięcie przykrycia. To doskonały wybór dla tych z Państwa, którzy pragną połączyć uwielbiane wylegiwanie się na słońcu, z niezakłócaną chwilą wytchnienia w cieniu.

 

Markizy tarasowe

Według nas, to jeden z najlepszych i najtrwalszych wyborów. Rozwiązanie łączy w sobie funkcjonalność i solidność, z niewygórowaną ceną, a także świetnym dopasowaniem do pozostałego wystroju naszego budynku. Pięknie zdobi przestrzeń, doskonale chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, nienagannie spełnia wszystkie niezbędne funkcję, pozostając do Państwa użytku przez wiele długich lat. Wykonana z najwyższej jakości materiału, pozwalającego na zagwarantowanie jakości produktu. Gorąco polecamy wszystkim z Państwa, dla których komfort wypoczynku, odpowiednio dopasowany design, a także najlepsza proporcja ceny do jakości stoją na pierwszym miejscu podczas wyboru najlepszego rozwiązania na zadaszenia Waszego tarasu.

 

 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU