MODNE ROLETY NA OKNA


Urządzasz wymarzone mieszkanie i stoisz przed wyborem odpowiednich rolet? Okna to niezwykle istotny element każdego pokoju, dlatego dobrze, gdy poważnie zastanowimy się nad ich aranżacją.

Przedstawiamy Państwu naszym zdaniem, najbardziej praktyczne i estetyczne rozwiązania.
 

Nowoczesne wnętrza cechuje minimalizm i duża przestrzenność, z tego właśnie względu rezygnuje się w nich z popularnych dotąd żaluzji, zasłon, czy firanek na rzecz rolet, które okazują się również bardziej dopasowane do ogólnego wystroju. Atutem pozostaje szeroki wybór, jakim dysponuje każdy z nas, co pozwala na dopasowanie ich do wybranego typu okna i ogólnego projektu mieszkania. 
Dobrze dopasowana roleta trwale odgrodzi nas od sąsiadów i zapobiegnie nadmiernemu wnikaniu promieni słonecznych.


Jednak jakie rodzaje rolet wybrać najlepiej? 

Przede wszystkim, pamiętajmy o dobrym dopasowaniu osłon do klimatu wnętrza oraz naszych upodobań. Polecamy Państwu, rolety transparentne, ze względu na materiał, z którego są zrobione. Ma on bowiem naturalne właściwości przepuszczania światła, dlatego doskonale posłuży nam latem  oraz w pomieszczeniach dobrze oświetlonych. 
Pomimo swojej cennej funkcji pozostają delikatne i najbardziej pasują do lekkich, jasnych mebli. 
Dzięki roletom transparentnym wnętrze nie będzie do końca zaciemnione, pozwoli nam na osiągnięcie upragnionego stężenia światła, jakie dochodzi do naszego pokoju. To rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Zostały wykonane z trwałego, impregnowanego poliestru. 

Naszą drugą propozycją pozostają rolety rzymskie, które ostatnimi czasy zyskują swoją drugą młodość, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak często są wybierane przez naszych klientów. Cechy przydatne? Nie zwijają się na rolkę, przy zwijaniu składają się falami, dając całej kompozycji ciekawy efekt. Są jednak cięższe, z tego względu nie nadają się do każdego wnętrza. 
Pasują do pomieszczeń w stylu vintage oraz w zestawieniu z jasnymi, delikatnymi meblami, stanowiącymi kontrast wnętrza. 

Nie możemy również zapomnieć o niezwykle nowoczesnym rozwiązaniu, jakim są rolety dzień- noc. Naprzemienne pasy materiałowe przepuszczają dogodną ilość światła, zwijając rolety powodujemy zwijanie się pasów na siebie i zaciemnianie pokoju. Dzięki dostępności ogromnej gamy kolorystycznej i materiałów, możemy dopasować je do każdego typu wnętrza. 

Alternatywą pozostają rolety plisowane, zwijane w zależności od poziomu funkcjonalności do góry lub w obu kierunkach. Pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Najlepiej komponują się w jasnych, beżowych lub ogórkowych odcieniach, wtedy to pasują do każdego wnętrza i nieograniczonej liczby mebli. 

Przy odpowiednim wyborze rolet musimy mieć na uwadze efekt końcowy całego projektu. Zupełnie inny typ posłuży przy klasycznym wystroju, a jeszcze inny przy wystroju nowoczesnym. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU