MARKIZA Z MARKETU CZY WARTO?


Zakupy w marketach pozostają bardzo wygodną alternatywą. Ot, wszystko co w danej chwili potrzebujemy, znajdziemy pod jednym dachem, w wyjątkowo dobrej cenie. Czy warto jednak sugerować się tymi aspektami decydując się na zakup markizy tarasowej? Czym różni się sklepowy odpowiednik od oferowanego przez naszą firmę produktu? Z czym musimy się liczyć wybierając popularne "marketówki"?

Zapraszamy do lektury naszego najnowszego poradnika, w którym odpowiemy na pojawiający się problem.

Biorąc pod uwagę zakup markiz, walory estetyczne oraz trwałość materiału są decydujące przy podejmowaniu ostatecznej decyzji o zakupie przez użytkowników. Skąd jednak występująca ogromna różnica między cenom za osłony oferowanymi w marketach, w porównaniu do profesjonalnych firm? Odpowiedź powinna nasuwać się sama. Decydującą cechą jest jakość produktów.

Jakie są największe wady marketowych markiz?

Markizy z marketów są produkowane przez chińską, tanią siłę roboczą z możliwie najtańszych materiałów bez kultywowania tradycji oraz doświadczenia zakładu. Osłony te nie spełniają również kryteriów klasyfikacji odporności na wiatr, nie posiadają znaku CE. Ze względu na dobór najtańszych produktów, wykorzystane do produkcji tkaniny mogą stracić swój pierwotny kolor w ciągu pierwszych miesięcy użytkowania. W Polsce nie powstały jeszcze serwisy gwarancyjne dla chińskich markiz choć te psują się znacznie częściej niż doskonałej jakości krajowe odpowiedniki. Co więcej, posiadają bardzo niestabilną konstrukcję, która łatwo może ulec uszkodzeniu i korozji, co znacznie zmniejsza ich walory estetyczne.

 

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produktach, które trwale włączysz do stałej elewacji swojego budynku wybór markiz z marketu może okazać się błędem. Tego typu elementy nadają się wyłącznie do krótkotrwałego użytku. Powierzone osłonom zadania będą w pełni wykonywane wyłącznie w ciągu pierwszych kilku tygodni po ich zamontowaniu. Następnie jakość produkty może ulec znacznemu regresowi, elementy mogą ulec procesowi korozji, materiał wyblaknąć, a pojawiające się zabrudzenia mogą okazać się niemożliwe do zatuszowania.

 

Kiedy poszukujesz trwałego i solidnego rozwiązania, a jedynym wyznacznikiem podczas podejmowania decyzji, na którą z ofert się zdecydujesz nie jest cena polecamy zakup naszych markiz tarasowych, które zagwarantują Ci najwyższą jakość przez wiele lat stosowania, doskonałą ochronę przed deszczem, promieniami słonecznymi i nienaganne walory estetyczne tkaniny.

 

Zdecyduj już dziś, na czym oprzesz swój wybór!

Życzymy udanych zakupów i odpowiednich decyzji.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU