MARKIZA TARASOWA Z KASETĄ, PÓŁKASETĄ CZY BEZ KASETY?


Decyzja o zamontowaniu markizy tarasowej została podjęta i pomyślnie przyjęta przez resztę domowników, jednak zastanawiasz się, która z nich okaże się najlepsza?

Nasza firma oferuje Państwu możliwość skorzystania z trzech wariantów: markizy tarasowej z kasetą, półkasetą lub bez kasety. Oczywiście, każda z nich ma swoje wady i zalety. Co mieć na uwadze podczas ostatecznego wyboru? Z czym wiąże się wybór jednej z proponowanych możliwości?

Na te i inne pojawiające się wątpliwości odpowiemy w prezentowanym poradniku oraz dzięki biurze obsługi klienta, do kontaktu z którym już teraz serdecznie zapraszamy!

 

W zależności od indywidualnych oczekiwań musimy zastanowić się, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne.

Markiza bez kasety pozostaje zdecydowanie najtańszą opcją, a tym samym zostaje narażona na działanie czynników atmosferycznych, jeśli nie zapewnimy jej daszku. Demontaż tego typu osłon jest jednak bardzo prosty, zalecamy więc zdecydować się na niego przed sezonem zimowym, by zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom, czy obtarciom. Podobnie jak modele bardziej zaawansowane technologicznie, wykonana została z tkaniny impregnowanej, dlatego skutecznie uchroni nas przed błyskawicznie zmieniającą się pogodą na zewnątrz.

 

Markiza w półkasecie, zostaje wyposażona w wysokiej jakości aluminiowy daszek osłaniający i zapobiegający uszkodzeniom materiału. Po zwinięciu, możemy zaobserwować front markizy oraz przednią falbanę, od dołu pozostawiony zostaje dostęp do świeżego powietrza. Rozwiązanie jest na pewno bardziej kosztowne od standardowego, jednakże pozwala na większy komfort użytkowania i przyczynia się do wydłużenia utrzymania przez markizę naturalnego koloru. Jednym zdaniem: markiza w pólkasecie osłania nam w pełni tkaninę i tylko ramiona z dołu pozostają widoczne, aczkolwiek z racji tego, że ramiona są aluminiowe - żadna korozja im nie grozi.

 

Najdroższym, a jednocześnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem pozostaje zamontowanie markizy z kasetą, w której nasza osłona po zwinięciu chowa się całkowicie, nie jest narażona na niesprzyjające warunki pogodowe. Markizy z kasetą zostają zaopatrzone w ścienne uchwyty. Zarówno tkanina jak i ramiona są schowane do kasety.

 

Każde z rozwiązań zapewni Państwu ochronę przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, a dzięki zastosowaniu tkanin akrylowych pokrytych teflonem również przed niespodziewanymi opadami deszczu.

W zależności od możliwości finansowych, a także efektu, jaki pragniemy uzyskać wybór paść powinien na jedną z proponowanych możliwości. Nasi fachowcy pomogą w podjęciu najsłuszniejszej decyzji, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw każdego z oferowanych przez firmę wariantów, a także Państwa indywidualnych potrzeb. Mamy nadzieję, iż efekt końcowy spełni oczekiwania i pozwoli na spokojny wypoczynek w cieniu własnego tarasu.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU