MARKIZA TARASOWA JAKĄ WYBRAĆ?


Markiza tarasowa jest sprawdzonym rozwiązaniem przez grono zadowolonych klientów. To lekkie zadaszenie, z najwyższej jakości impregnowanej tkaniny, chroniącej przed nagłymi opadami deszczu, a także pozwalającej na zagospodarowanie zacienionej przestrzeni na naszym ukochanym tarasie w ciepłe, letnie dni. Markiza skutecznie obniża również temperaturę wnętrza budynku, pełniąc przy tym funkcję dekoracyjną.

 

Jak dobrać najlepszą osłonę do swojego tarasu i cieszyć się jej wieloletnią przydatnością przy niewielkich kosztach zakupu i eksploatacji?

Dzięki stworzonemu przez nas poradnikowi udzielimy szczegółowych rad borykającym się z tym złożonym problemem konsumentom. Zapraszamy do lektury, a w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań kontaktu z biurem obsługi klienta naszej firmy.

 

Pierwszym krokiem, podczas wybierania solidnej markizy tarasowej pozostaje określenie naszych potrzeb i wymagań, jakie spełniać ma zakupiony produkt. By tak się stało odpowiedzmy sobie na kilka podstawowych pytań, które przybliżą nas do trafnej decyzji, należą do nich:

 

- głębokość i szerokość osłony

- kąt nachylenia

- najbardziej odpowiedni sposób montażu

- wybór rodzaju konserwacji markizy podczas zimy

- rodzaj i kolor wykorzystanej tkaniny

- najważniejsze funkcje do spełnienia

- możliwości finansowe

 

By zakupiona markiza tarasowa była funkcjonalnym elementem uzupełniającym elewację budynku powinna spełniać szereg warunków, świadczących o jej wysokiej jakości oraz wieloletniej przydatności.

Dla nas, jako użytkowników najważniejsza pozostaje tkanina, z której została wykonana osłona. Powinna być ona estetyczna oraz by właściwie spełniać swoje funkcje wcześniej impregnowana. Tylko w ten sposób stanie się antystatyczna, odporna na wodę, butwienie, kurz, czy niechcianą pleśń. Markiza może być bez-kasetowa, wówczas zostaje wyposażona w daszek osłaniający wałek z tkaniną, bądź kasetowa, czyli po zwinięciu materiał, ramiona oraz rura nawojowa pozostają schowane w kasecie.

Kluczowym aspektem do rozpatrzenia pozostaje również sposób sterowania osłoną. Do wyboru mamy produkty sterowane ręcznie, za pomocą silnika elektrycznego lub korbki.  Sterowanie automatyczne z zamontowanym czujnikiem pogody to świetne rozwiązanie podczas naszej nieobecności - samoistnie chroni markizę przed zniszczeniem spowodowanym nagłymi zmianami pogody i warunków atmosferycznych. Osłony te ze względu na posiadanie dużej powierzchni nośnej nie zaleca się rozkładać podczas silnych podmuchów wiatru.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

Obejrzyj WIRTUALNY SPACER po naszej firmie:


 
 
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU