JAKIE ŻALUZJE DO BIAŁYCH OKIEN ?


Dekoracja wykończonego wnętrza naszego domu to niemałe wyzwanie. Powinniśmy jednocześnie zadbać o jego funkcjonalność, jak i estetykę. W dzisiejszej odsłonie poradnika, skupimy się na odpowiednim doborze żaluzji do białych okien. Czy żaluzje można dopasować do białych ram okiennym? Oczywiście, że tak! Podpowiadamy w jaki sposób tego dokonać. 

 

Co prawda, coraz rzadziej wykorzystuje się białe ramy okienne w nowoczesnych budynkach, jednak nie oznacza to, że nie jesteśmy w stanie stworzyć wraz z nimi ciekawej aranżacji na kilka sposobów! 

Jednym z ciekawszych pomysłów, okazuje się zastosowanie poziomych żaluzji o szerokości równej szerokości szyby. Decydując się na tego typu rozwiązanie, musimy być świadomi, iż związane są z nim pewne ograniczenia. Kolorystyka musi współgrać z kolorem ram okiennych, dlatego też w tym wypadku, będziemy zmuszeni wybrać żaluzje w odcieniach takich jak jasny krem, biel, czy beż. Jeśli jednak, parapet pomalowany został w innym kolorze, wówczas kolor produktu możemy dopasować do jego kolorystyki.

 

Znacznie praktyczniejszym rozwiązaniem, mogą okazać się żaluzje zakrywające całą wnękę okienną, co pozwoli nam całkowite zamaskowanie kolorystyką ram. 

W takim przypadku, ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Pamiętajmy o dopasowaniu kolorystyki produktu do wystroju całego wnętrza. Niezbędny pozostaje też wybór materiału, najlepszym wyborem są żaluzje z tworzywa sztucznego, nowoczesne aluminiowe, bądź drewniane, najlepsze do pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu.

Żaluzje pionowe, zasłaniające całą wnękę okienną, co znacznie zwiększa nasze możliwości wyboru kolorystyki. 

 

Bez cienia wątpliwości żaluzje są wyjątkowym produktem, o świetnej jakości, wyprodukowane z najważniejszych materiałów. 

Nieocenione pozostają przy drzwiach balkonowych oraz okien o większych rozmiarach.

Odpowiednio dobrane żaluzje, doskonale podkreślą wystrój naszego wnętrza, bądź zamaskują niechcianą barwę ram okiennych. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

Obejrzyj WIRTUALNY SPACER po naszej firmie:


 
 
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU