JAKIE ROLETY WEWNĘTRZNE WYBRAĆ DO OKIEN PLASTIKOWYCH?


Czy do plastikowych okien również możemy zamontować rolety wewnętrzne? 

Oczywiście, że tak! W jaki sposób jednak są one montowane? Który z dostępnych na rynku modeli będzie najbardziej odpowiedni? 

 

Montaż rolet na oknach plastikowych jest bardzo podobny do montużu na oknach innego typu.

To, jaki rodzaj rolet zostanie zamontowany zależy wyłącznie od Państwa. 

 

Przedstawiamy zestawienie najbardziej popularnych rozwiązan osłon wewnętrznych: 

 

  • Rolety rzymskie - głównym atutem pozostaje efektywne marszczenie się rolet podczas ich zwijania; materiał można prać, a do wyboru pozostaje nam kilkaset tkanin. Charakteryzują się prostym montażem do sufitu, bądź ściany lub bezinwazyjnym do ramy okna. 
  • Rolety dzień-noc - to kompleksowa i innowacyjna forma rolet tekstylnych. Zbudowane z podwójnych tkanin między którymi pozostawiono przerwy. Ich regulacja pozwala na uzyskanie efektu, podobnego do tego, którego uzyskamy użytkując żaluzje. Umożliwia to również regulacje ilości światła, jakie dochodzi do wnętrza. 
  • Maty bambusowe  - wnoszą orientalny klimat do pomieszczeń, najczęściej wykonane z bambusa, bądź juty. Doskonale skomponują się w altanach, czy na balkonach. Montowane do ściany, sufitu lub na ramę okna. To dobra ochrona przed słońcem, która dzięki licznym prześwitom nie zaciemni nam pomieszczenia. 
  • Rolety mini - będące najtańszym z wymienianych sposóbów. Możemy zamontować je na oknach z wywietrznikiem. Ogromna gama kolorów i tkanin nie pozwala na wybór nieodpowiedniego rozwiązania. 
  • Rolety rzymskie - składające się falami przy pociągnięciu za sznurek. Wzmacniane fiszbinami, co pozwala na równomierny rozkład. Okazują się być niezwykle prostą i estetyczną możliwością. 
  • Rolety plisowane - oferują możliwość odsłonienia dowolnej partii szyb, wyboru tkanin zaciemniających i odbijających promienie słoneczne. Montaż na ramę okna może odbyć się w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny. 
  • Rolety w kasecie - jeden z popularniejszych modeli, umożliwiający ukrycie wałka rolety w estetyczny sposób, dzięki dopasowanej do ramy okna kasety. Montaż przykręcany do listew przyszybowych lub przyklejany do ramy okna. 
  • Plisy do okien dachowych - cenione rozwiązanie przez konsumentów, będące mniej kosztowną inwestycją, w porównaniu do rynkowych cen typowych rolet do okien dachowych. 

 

 

Podsumowując, najefektywniej zamontować na plastikowych oknach rolety w kasecie z prowadnicami, mocowane na skrzydłach okiennych, plisy służące również jako ciekawa i elegancka dekoracja, rolety dzień/noc niezwykle cenione przez klientów rozwiązanie, a także plisy do okien dachowych będące doskonałą alternatywą do tradycyjnych i często kosztownych rolet. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU