JAKIE ROLETY OKIENNE WYBRAĆ I KUPIĆ?


Planujesz zamontować w oknach rolety i zastanawiasz się, które z nich okażą się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?  Nie masz pojęcia czym prócz ceny różnią się ich rodzaje i w jaki sposób dobrać je do swoich potrzeb? Odpowiadamy na nurtujące pytania i rozwiewamy Państwa wszelkie wątpliwości.

Rolety okienne to popularna alternatywa dla zasłon. Ze względu na ich ogromny wybór możemy postawić na te, najbardziej odzwierciedlające pożądany klimat, zapewniając przy tym odizolowanie się od podglądaczy i ochronę przed słońcem. Ogromna różnorodność na rynku jest w stanie przyprawić o  ból głowy niejednego konsumenta, szczególnie gdy wcześniej nie stawaliśmy przed taką decyzją.

 

 Przy wyborze rolet zewnętrznych w zależności od efektu, jaki chcą Państwo uzyskać polecamy zwrócić uwagę na dostępne modele:
- Rolety antywłamaniowe - dzięki nim nie musisz obawiać się o zdrowie i życie siebie i swoich bliskich, zagwarantują bezpieczeństwo.
- Rolety nadprożowe - przystosowane do montowania w powstających budynkach z zmontowaną skrzynką podczas wznoszenia ścian budynku.
- Rolety nadstawne - montowane wraz z oknem w nowych budynkach lub przy wymienianiu stolarki już istniejących.
- Rolety podtynkowe – część rolety znajduje się pod ociepleniem budynku, dzięki czemu nie widać skrzynki tylko pancerz oraz część prowadnic. 
- Rolety natynkowe - stosowane w nowoczesnych oraz istniejących już budynkach.

 

Jeśli poszukujesz najodpowiedniejszych rolet wewnętrznych najbezpieczniejszy wybór pozostaję w kręgu niżej wymienionych modeli :
- Rolety w kasecie - mocowane na skrzydło okienne, nie ingerują w ramkę okienną, co pozwala na nieutracenie gwarancji na okna.
- Rolety bez kasety - dzięki bezinwazyjnym, kompleksowym haczykom montowane wyłącznie do góry skrzydła okiennego. Podczas uchylenia okna roleta "zostanie" przy szybie.
- Rolety dzień/noc - posiada poziome pasy - transparentne i zaciemniające, co pozwala na dopasowanie ilości dochodzącego światła słonecznego do naszych potrzeb.
- Plisy - funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna, zapewniająca wnętrzu niepowtarzalny wygląd.
- Rolety do okien dachowych - skutecznie zaciemniające okna dachowe.

 

Jeśli poszukujesz modelu, który umieścisz w oknach biura, czy gabinetu lekarskiego najlepiej zdecydować się na estetyczne rolety utrzymane w stonowanej kolorystyce, bez ozdób i dodatkowych nadruków rozpraszających uwagę.
Wybór przy urządzaniu mieszkania jest ogromny - możesz zastosować dokładnie te z dostępnych w naszym sklepie rolet, które odzwierciedlą Twój osobisty gust.


Jednak, gdy poszukujesz modelu do okien dachowych wybierz plisy zakończone aluminiową belką, posiadające prowadnice boczne, które sprawią, że nie będą odstawać od okien ani rozwijać się wtedy, gdy nie jest to potrzebne.
Gdy rolety spełniają już nasze oczekiwania warto sprawdzić również ich cenę. Nie zawsze to, co droższe okazuję się być najlepsze. Doskonały efekt uzyskamy wybierając rolety łączące w sobie nienaganną jakość, pożądany design z niewygórowaną ceną.
Dodatkowym atutem jest zapewnienie profesjonalnego montażu produktu z wcześniejszym zmierzeniem okien i dopasowaniem projektu do indywidualnych potrzeb klienta, a także ekspresowe wykonanie.

 

Rolety nie muszą spełniać jedynie funkcji ochronnej, mogą być ciekawym elementem zaprojektowanego przez nas wnętrza. Walory kolorystyczne i aranżacyjne pozwolą stworzyć niezapomniany, wymarzony klimat pomieszczeń.
To niezwykle nowoczesne i eleganckie rozwiązanie. Mitem okazał się pogląd, by nadawały się wyłącznie do chłodnych, biurowych, czy szpitalnych pomieszczeń. Ich staranne wykonanie, różnorodność i najwyższa jakość pozwala na ożywienie i dopasowanie do wystroju niejednego wnętrza mieszkalnego, a także bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU