JAKIE KRATY DO OKIEN I DRZWI?


Zastanawiasz się, jakie kraty wybrać do okien i drzwi?
A może kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z możliwości, jakimi dysponujesz?

Nie obawiaj się, na pewno pomożemy w wyborze najlepszego z możliwych rozwiązań! 

 

Jedną ze specjalizacji naszej firmy są kraty rolowane, mogące służyć, jako ochrona okien, czy drzwi. Stawiamy zawsze na produkcje najlepszych z możliwych dla Państwa wariantów, zachowując przy tym niewygórowaną cenę za całość zlecenia. Zdaniem naszych ekspertów, to właśnie kraty rolowane pozostają najlepszą z możliwości oferowanych na polskim rynku. Są niezwykle trwałym i bezpiecznym rozwiązaniem, które samo w sobie odstrasza przestępców i włamywaczy. 

 

Kraty rolowane - wykonywane są z wysokogatunkowego aluminium i pokryte lakierem proszkowym, który pozostaje odporny na działanie czynników atmosferycznych i stanowi ochronę przed niepożądanymi zmianami w strukturze materiału. Bogata gama dostępnych wariantów kolorystycznych sprawia, że każdy z konsumentów dopasuje odpowiednie rozwiązanie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom na co dzień. 

 

Niebywałym atutem mechanizmu jest możliwość zamontowania go zarówno w budynkach nowo powstałych, jak też już istniejących w stosunkowo prosty sposób.

 

Dlaczego kraty, a nie inna forma ochrony?

Przede wszystkim dlatego, że pełnią dodatkowo jedną z najważniejszych dla handlowców i usługodawców funkcji - zapewniają prezentację ekspozycji, niejednokrotnie przykuwając uwagę przechodzących obok potencjalnych klientów, zapewniając przy tym doskonałą cyrkulację powietrza między pomieszczeniem, a środowiskiem. 

Wyposażone w podnoszące bezpieczeństwo zabezpieczenia przed rozwinięciem się pancerza, przed przygnieceniem, elektroniczny czujnik przeciążeniowy, a także awaryjny system ręcznego otwierania kraty. 

 

Kraty rolowane to estetyka i ergonomia użytkowania wspierana osiągnięciem dużego poziomu bezpieczeństwa, ze względu na zastosowanie zabezpieczeń antywłamaniowych. Znajdują zastosowanie nie tylko na zewnątrz budynków, ale również coraz częściej są spotykane w galeriach handlowych, czy lokalach usługowych w hipermarkecie. 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU