FIRANY CZY ROLETY - CZYM OZDOBIĆ OKNA?


Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, dekorując swoją przestrzeń. Jednak jak zrobić to najlepiej?
Czy jako dekoracja naszych okien wybrać rolety, a może jednak zdecydować się na bardziej tradycyjne rozwiązanie i zakupić nowe firanki?

Podpowiadamy!

 

Firanki od kilkudziesięciu lat królują w naszych oknach, to tradycyjna forma ozdoby i osłony przed światem zewnętrznym w większości polskich domów. Jednak samo w sobie rozwiązanie posiada o wiele więcej wad, niż mogłoby nam się wydawać. Sam montaż związany jest z ogromem pracy, jaką musimy wykonać. Często bowiem, wymagają zamontowania podwójnych karniszy. Ich wykonanie z transparentnego materiału znacząco ogranicza manipulacje światłem wpadającym do pomieszczenia oraz doskonałe dobranie do pozostałego wystroju wnętrza. By ostatecznie odizolować pomieszczenie musimy zainwestować również w zasłony, a co za tym idzie w montaż kolejnego karnisza, dodatkowych mocować, czy szyn i zbędnie wydać kolejną sumę pieniędzy. Utrzymanie firan w czystości również pozostawia wiele do życzenia, w szczególności, gdy dom zamieszkują osoby palące, bądź są one zamontowane w kuchni. Wymagają cyklicznego czyszczenia nie dającego całkowitej gwarancji na śnieżną biel materiału. Dodatkowo, by poddać je czyszczeniu jesteśmy zmuszeni do zdjęcia ich, a po wszelkich zabiegach do uciążliwego i pracochłonnego zawieszania.

Firanki oraz zasłony mają bardzo dużą powierzchnie, odstającą od okna, co zmniejsza optycznie całe pomieszczenie. Ze względu na materiał, z jakiego zostały zrobione magazynują kurz i nieprzyjemne zapachy, a także kolory (np. dym papierosowy pozostawiający na tkaninach żółtawy nalot). 

 

Rolety wewnętrzne stanowią nowoczesny zamiennik, dla tych wszystkich z Państwa, którzy stawiają na nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązania. 

Jeśli ponad wszystko, cenisz sobie prywatność i klimat panujący w Twoim najbliższym otoczeniu rolety spełnią nawet najbardziej wyszukane potrzeby. 

Osłony, są w odróżnieniu od firan - niezawodnym regulatorem światła. Polecamy przed zmianą firan na rolety pozbyć się karniszy lub pozostałości po nich, ponieważ znacząco zmniejszą one walory dekoracyjne produktu. Nowatorskie rozwiązanie, pozwala na większą swobodę w dopasowaniu kolorystyki osłon, czy ich tekstury. 

Bez wątpienia są o wiele prostsze w utrzymaniu czystości, by je wyczyścić, zazwyczaj nie potrzebujemy nawet wody. Są odporne na zapachy, stosunkowo łatwe w montażu i codziennej obsłudze. Inwestując w rolety to, ile światła dostanie się do mieszkania, zależy wyłącznie od nas. 

Nasza firma wychodzi Państwa wszelkim oczekiwaniom na przeciw. Wykonujemy bowiem, rolety wewnętrzne na wymiar, dlatego każdy z elementów może być dokładnie, taki jaki wyobrażał to sobie konsument. Oferujemy: rolety w kasecie, bez kasety, dzień/noc, plisy oraz rolety do okien dachowych. Wybierając nasze usługi otrzymują Państwo gwarancje profesjonalizmu i prawdziwego kunsztu rzemieślniczego. 

Zaufało nam wiele osób, które tak, jak Ty mierzyły się z pojedynkiem "rolety vs firany". Nasi klienci, wymieniając swoje stare firanki na rolety naszej produkcji nie mogą wyjść z podziwu, jak solidnie zostały one wykonane i dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Wszystko po to, by dać Państwu najwyższą z możliwych jakości w najniższej cenie. 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą i pomogą w doborze odpowiednich produktów do Państwa domów.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU