DLACZEGO ROLETA KRZYWO SIĘ ZWIJA I DLACZEGO ROLETA OPADA?


Twoja roleta krzywo się rozwija lub opada? Nie wiesz jak uporać się z tym problemem? W naszym poradniku postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania! 

 

Jeśli nie jest Ci obca krzywo rozwijająca się roleta, Twój problem może być spowodowany obwieszczeniem skrzydła okna, bądź błędnym montażem. Przedstawiamy nasz sposób na wyrównanie osłony okiennej. 

 

Sprawdź, czy okno jest w poziomie za pomocą poziomicy, jeśli jest oznacza to, że najprawdopodobniej tkanina została krzywo przyklejona do rurki. W tym przypadku, potrzebna okaże się metkownica. Kiedy Twoja roleta ucieka w prawą, rozwiń ją do momentu, aż zobaczysz rurkę nawojową i przyklej naklejkę na lewej krawędzi tkaniny. Następnie sprawdź, czy zabieg przebiegł pomyślnie. Jeśli czynność nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, powtarzamy ją tak długo, dopóki nasza osłona się nie wyrówna. Analogicznie postępujemy, kiedy roleta ucieka w lewo. Oczywiście wówczas naklejki przyklejamy po prawej stronie. :)

 

Kolejnym powodem krzywo zwijających się rolet są wady fabryczne, często spotykane kiedy zdecydujemy się na zakup osłon z marketów budowlanych. Aby roleta doskonale się układa i dobrze zwijała, zamontuj ją odpowiednio. Każda krzywizna skutkuje skręcaniem się tkaniny podczas podnoszenia rolety. Krzywo zwijająca się opadająca roleta prezentuje się nieestetycznie i nie spełnia swoich funkcji w należyty sposób. Źle zamontowanie tkaniny spowoduje przecieranie się materiału o koraliku służące do zwijania.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU