CZYSZCZENIE MARKIZY - JAK JĄ CZYŚCIĆ?


Nie mamy wątpliwości, że dla każdej osoby, decydującej się na zainwestowanie w zakup osłony tarasowej najważniejsza pozostaje jej wieloletnia, bezawaryjna praca, przy zachowaniu najwyższej jakości walorów estetycznych.

By tak się jednak stało, jako świadomi konsumenci musimy poświęcić czas na odpowiednie czyszczenie swojej markizy.

W jaki sposób się do tego zabrać, jakich użyć środków czystości?

 

Kwestia czyszczenia markiz niejednokrotnie budzi wiele wątpliwości wśród osób decydujących się na ich zakup. Gro z nich, wyznaje zasadę, że markiza szybko się brudzi, a proces czyszczenia pozwala jedynie w niewielki sposób zniwelować pojawiający się brud. Istnieją jednak metody, które pozwalają, by nasza osłona przez wiele długich lat prezentowała się estetycznie i spełniała swoją dekoracyjną funkcję, a samo czyszczenie nie należało do skomplikowanych czynności, które mogłyby przysporzyć nam kłopotu.

 

Na rynku, dostępne są markizy wykonane z materiału samoczyszczącego. Materiał zostaje pokryty małymi włoskami, które zatrzymują brud, by ten nie przedostawał się głębiej. Deszcz spłukuje pojawiające się zanieczyszczenia. Pozostałe markizy możemy bez problemu wyczyścić samodzielnie.

 

Na niewielkie zabrudzenia doskonale sprawdzi się letnią woda z dodatkiem środków piorących (oczywiście neutralnych). Do takiego czyszczenia należy użyć miękkiej szczoteczki lub gąbki, a tuż po wykonaniu czynności materiał dokładnie spłukać i rozłożony zostawić do wyschnięcia. W przypadku wystąpienia dużych zabrudzeń, należy zdjąć tkaninę ze stelaża (wersja dla bardziej zaawansowanych) i wyprać w letniej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Gdy domowe sposoby niwelowania zabrudzeń nie przynoszą skutków, najlepiej będzie, gdy proces czyszczenia powierzymy fachowcom. 

Tkaniny, które przeszły proces czyszczenia należy pozostawić na świeżym powietrzu do wyschnięcia, nie należy ich suszyć suszarkami czy prasować żelazkiem.

 

Proces czyszczenia markizy nie należy do skomplikowanych czynności, na pewno każdy z Państwa upora się z nim bez problemu. Mamy nadzieję, że zakupione w naszej firmie produkty spełnią swoją funkcję, zachowując pożądane walory estetyczne.

Życzymy udanych zakupów i trafnych wyborów.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU