CZY ROLETY CHRONIĄ PRZED ZIMNEM, HAŁASEM I ZATRZYMUJĄ CIEPŁO?


Fakty i mity na temat rolet zewnętrznych.

 

Rolety zewnętrzne chronią przed upałem
Rolety zatrzymują ciepło, zanim jeszcze przedostanie się ono do środka pomieszczenia. Dzięki tej właściwości skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed nagrzaniem. Najlepszy efekt przyniosą rolety z aluminiowych profili, które są w stanie obniżyć temperaturę wnętrzna latem do przyjemnego chłodu wewnątrz pomieszczenia, a zimą zredukują straty ciepła nawet do 30% (zyskamy na ogrzewaniu). Rolety zewnętrzne są w stanie całkowicie zaciemnić pomieszczenie i stłumić nawet głośne odgłosy opadów atmosferycznych.
 

Chronią przed hałasem - spokój i cisza w domu
Mieszkańcy wielkich miast, jak również domów położonych blisko ruchliwych ulic, coraz bardziej cenią sobie ochronę przed hałasem.
Zamontowana prawidłowo roleta zewnętrzna po zasłonięciu, potrafi obniżyć poziom docierających dźwięków nawet o kilkanaście decybeli - co korzystnie wpłynie na hałasy w domu. Dobrze zbudowana i zaprojektowana roleta, która jest dobrej jakości, nie powinna być źródłem dodatkowego hałasu. Dodatkowym wyciszeniem są uszczelnienia szczotkowe w prowadnicach i ślizgacze pomontowane na górze prowadnic. Uszczelka gumowa, która znajduje się na spodzie listwy dolnej w pancerzu również korzystnie wpływa na poziom hałasu samej rolety. Rura (wał) na którą nawija się pancerz aluminiowy osadzona jest w skrzynce na specjalnych łożyskach, dzięki czemu obraca się on niemal bezszelestnie. Dodatkowym wyciszeniem dla samej rolety jest fakt umieszczenia w niej napędu elektrycznego, który gwarantuje nam ciche i łagodne opuszczanie rolety zewnętrznej.
 

Ochrona przed zimnem
Aluminiowe rolety zewnętrzne to produkty, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego są w stanie zapewnić doskonałą izolację termiczną. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno latem jak i zimą. Tak jak w ciepłe i upalne dni, rolety znacznie wpływają na ograniczenie w przegrzewaniu się pomieszczeń, to zimą, gdy temperatury są znacznie niższe będziemy w stanie odczuwać nawet około 30% - 40% mniejsze straty cieplne. Rolety zewnętrzne to nie tylko estetyczny wygląd - one naprawdę pozwalają na oszczędzenie pieniędzy.

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU