CZY MARKIZY SIĘ CIĘŻKO ROZWIJA?


Gdy zdecydujemy się na formę zadaszenia tarasu niezwykle ważne pozostają dla nas wszystkie czynności obsługowe, z jakimi będziemy zobowiązani zmagać się, by nasza roleta spełniała na co dzień w pełni swoją funkcję. Często pojawiającym się pytaniem wśród grona klientów jest kwestia rozwijania markizy, czy okazuje się być ona rzeczywiście tak ciężka, jak opisują to niektórzy użytkownicy?

 

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości i dajemy zielone światło, osobom zdecydowanym na zakup markizy, których zapał został wcześniej efektywnie ostudzony przez pojawiającą się plotkę. Nieprawdą jest, iż rozwijanie markizy należy do ciężkich czynności.

Proces rozwijania osłony pozostaje dziecinnie prosty, nie potrzebujemy do tego dużej siły fizycznej, ani nie zajmie on nam drogocennego czasu w przypadku gdy markiza jest mała. Markizy są skonstruowane w taki sposób, by zarówno ich zwijanie, jak i rozwijanie nie sprawiło kłopotu nawet najmłodszym użytkownikom. Tak, Państwa dziecko nie potrzebuje pomocy w sytuacji, kiedy zechce pooglądać piękne niebo, czy policzyć chmurki, a osłona aktualnie mu tu uniemożliwia.

Dysponujemy do wyboru trzema rodzajami napędu: markizy można rozwijać ręcznie, za pomocą korbki, bądź elektrycznie. Oczywiście, zastosowanie napędu elektrycznie bardzo ułatwia obsługę osłony - wystarczy wcisnąć odpowiedni guziczek na pilocie lub włącznika na ścianie, jednak nie jest on niezbędny.
By nasza markiza pełniła więcej funkcji, niż te podstawowe, oferowane przez wszystkich producentów, do markiz z napędem elektrycznym można dokupić czujnik wiatru, a do pozostałych specjalistyczne oświetlenie bądź ogrzewania, idealne podczas chłodniejszych dni.

W przypadku gdy markiza jest duża, eksperci z naszej firmy proponują poważnie przemyśleć zakup markizy z silnikiem - znacząco ułatwi to jej obsługę i podwyższy komfort użytkowania, zwłaszcza w wietrzne dni.

Dobrze dobrana markiza tarasowa to funkcjonalne rozwiązanie i dodatek nowoczesnej elewacji dostosowujący się do indywidualnego charakteru i sposobu urządzenia przestrzeni.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z właściwym wyborem lub obsługą osłon zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta, w którym to czekają na Państwa nasi najbardziej doświadczeni fachowcy. Służymy pomocą na każdym etapie transakcji oraz po wykonaniu zakupu. Priorytetem naszej działalności pozostaje stuprocentowe zadowolenie ufającym jakości naszej marki klientów.

Życzymy udanych zakupów produktów z najwyższej półki!

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU