CZY MARKIZA PŁOWIEJE NA SŁOŃCU?


Decydując się na zakup naszych produktów otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję pełnionych przez nich funkcji na najwyższym poziomie bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych, czy odnawiania materiału, z jakiego zostały wykonane.

Jednym z częściej padających pytań, jakie słyszymy od klientów jest wątpliwość, czy zakupiona przez nich markiza może ulec płowieniu w wyniku narażania na działanie promieni słonecznych.

W najnowszym poradniku postaramy się szczegółowo zdementować pojawiające się niedopowiedzenia. Zapraszamy do lektury oraz skorzystania z dostępnego dla Państwa biura obsługi klienta, w którym nieprzerwanie czekamy na pojawiające się podczas podejmowania decyzji pytania i wątpliwości. Służymy wieloletnim doświadczeniem i fachową radą. Polecamy naszych najlepszych pracowników, którzy niejednokrotnie zaskakują nas swoją kreatywnością i innowacyjnymi pomysłami. Wszystko po to, by zadowolić nawet najbardziej wymagające potrzeby grupie osób, która zaufała jakości oferowanych przez firmę usług.

 

Materiał markizy nie jest zwykłym materiałem, który narażony na działanie naturalnego światła może ulec płowieniu. Nasz wybór to starannie wyselekcjonowana tkanina poddana impregnacji, co zapewnia stuprocentową ochronę. To szczególny rodzaj tkaniny poliestrowej, posiadającej filtr UV, a także wodoodporną warstwę (w droższych modelach). Materiał nie odbarwia się, nie ulega rozdarciom, czy naderwaniom, a ewentualnych plam i zabrudzeń możemy pozbyć się błyskawicznie, w prosty nieinwazyjny sposób.

 

Zachowując odpowiednie procedury ochrony markizy zapewnimy sobie i swoim domownikom solidną osłonę spełniającą swoją funkcję przez wiele sezonów. Pamiętajmy, by nie zwijać mokrej osłony, gdyż może to doprowadzić do jej zapleśnienia, czy uszkodzenia.

W sytuacji zwinięcia materiału podczas deszczu, tuż po poprawie warunków atmosferycznych musimy ją rozwinąć, by pozwolić na spokojne wysuszenie tkaniny.

 

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy w celu omówienia szczegółowej oferty.

 

 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU