Cennik Rolet wewnętrznych

Funkcjonalną i estetyczną dekoracją okien w każdym stylu są dobrze dopasowane osłony okienne. Nowoczesne rolety wewnętrzne chronią przed słońcem oraz zapewniają komfort termiczny i prywatność domownikom. W cenniku znajdują się topowe produkty, które najczęściej wybierają nasi klienci. Wśród nich znajdą Państwo rolety wewnętrzne tkaninowe wolnowiszące lub w kasecie, praktyczne i funkcjonalne rolety dzień i noc, które również występują w dwóch wersjach, a także plisy oraz cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością rolety rzymskie. Rolety wewnętrzne dostępne są w wielu kolorach, wzorach. Wybierając tkaniny typu blackout do rolet w sypialni, zapewnimy sobie komfortowy sen i wypoczynek, z kolei półtransparentne jasne materiały, rozproszą ostre promienie słoneczne i pozwolą zrelaksować się w salonie.

 

Rolety wewnętrzne Kolor Rozmiar ( mm ) Cena ( brutto )
Rolety tkaninowe materiałowe bez kasety sterowanie ręczne biały 500x1400 62
Rolety tkaninowe materiałowe bez kasety sterowanie ręczne biały 800x1600 84
Rolety tkaninowe materiałowe bez kasety sterowanie ręczne biały 1200x1400 112
Rolety tkaninowe materiałowe w kasecie z prowadnicami sterowanie ręczne biały 500x1400 128
Rolety tkaninowe materiałowe w kasecie z prowadnicami sterowanie ręczne biały 800x1600 160
Rolety tkaninowe materiałowe w kasecie z prowadnicami sterowanie ręczne biały 1200x1400 204
Rolety dzień/noc bez kasety sterowanie ręczne brązowy 500x1400 126
Rolety dzień/noc bez kasety sterowanie ręczne brązowy 800x1600 178
Rolety dzień/noc bez kasety sterowanie ręczne brązowy 1200x1400 210
Rolety dzień/noc w kasecie z prowadnicami sterowanie ręczne brązowy 500x1400 175
Rolety dzień/noc w kasecie z prowadnicami sterowanie ręczne brązowy 800x1600 262
Rolety dzień/noc w kasecie z prowadnicami sterowanie ręczne brązowy 1200x1400 280
Rolety plisowane Plisy sterowanie ręczne antracyt 500x1400 138
Rolety plisowane Plisy sterowanie ręczne antracyt 800x1600 198
Rolety plisowane Plisy sterowanie ręczne antracyt 1200x1400 254
Rolety rzymskie sterowanie ręczne biały 500x1400 524
Rolety rzymskie sterowanie ręczne biały 800x1600 594
Rolety rzymskie sterowanie ręczne biały 1200x1400 678
Rolety rzymskie sterowanie ręczne biały 1800x2200 847

 

Rolety tkaninowe
 
Najbardziej popularnym typem rolet są niewątpliwie rolety tkaninowe. Szeroki wybór materiałów i atrakcyjna cena to ogromne zalety tego rozwiązania. Rolety tkaninowe wolnowiszące tzw. mini, montowane są bezinwazyjnie do ramy okiennej przy pomocy haczyków, dzięki czemu nie tracimy gwarancji na okna. Rolety mini złożone są z rury nawojowej, kolorowej tkaniny, rurki obciążeniowej oraz mechanizmu umożliwiającego sterowanie roletą.
Drugim typem są rolety tkaninowe z kasetą i prowadnicami. Dzięki zastosowaniu kasety materiał rolety chroniony jest przed kurzem i zabrudzeniami, a dodatkowo przez zminimalizowanie czasu ekspozycji na promieniowanie UV, tkanina przez długi czas utrzymuje swój pierwotny kolor. Dodatkowo poprzez zastosowanie prowadnic, materiał doskonale przylega do ramy okiennej, nawet gdy okno jest uchylone.
 
Rolety dzień/noc
 
Docenianym przez klientów rozwiązaniem są rolety dzień-noc. Ten typ rolet swoją nazwę zawdzięcza dwóm warstwą tkaniny, składającej się z dwóch na przemian ułożonych pasów transparentnych i zaciemniających, który podczas ruchu rolety pozwalają sterować ilością światła wpadającego do wnętrza. Doskonale sprawdzają się w aranżacji salonów, sypialni, a także pokoju dziecięcego. Rolety dzień i noc możemy montować w sposób bezinwazyjny do ramy okna, bez konieczności wiercenia w nim otworów. Rolety dzień i noc występują w wersji wolnowiszącej, mogą być również wyposażone dodatkowo w kasetę i prowadnice.
 
Plisy
 
Nowoczesną i elegancką osłoną okienną są niewątpliwie plisy. Rolety plisowane mają formę harmonijki, która rozciąga się na całej powierzchni okna. Odpowiednią ilość wpadającego do wnętrza słońca możemy sterować, zaciągając plisę do góry lub w dół. Ogromnym plusem stosowania plis, jako osłon okiennych jest możliwość montażu na oknach o nietypowym kształcie. Rolety plisowane doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach salonu, sypialni, a także kuchni.
 
Rolety rzymskie
 
Jeśli szukają Państwo rozwiązania, które zarówno zapewni doskonałą ochronę przed promieniowaniem słonecznym, jak i doskonale uzupełni aranżację wnętrza, warto zdecydować się na zakup rolety rzymskich. Wykonane z wysokiej jakości tkanin osłony okienne, podczas zwijania tworzą estetyczne zakładki. Rolety rzymskie możemy stosować jako alternatywę dla zasłon lub ich uzupełnienie. Dużym plusem tego typu rolet jest możliwość zdjęcia materiału i wyprania, co gwarantuje zachowanie dobrego wyglądu przez długie lata. Oferowane przez nas rolety rzymskie są niezwykle wytrzymałe i doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim, glamour i wielu innych.

 


 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

Obejrzyj WIRTUALNY SPACER po naszej firmie:


 
 
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU