Cennik Pergoli i Refleksoli

Pergole i refleksole Kolor Wymiary ( mm ) Cena ( brutto )
Pergola elektryczna SOLID przyścienna Kolor pergoli 2100x1500 17283 zł
Pergola elektryczna SB400 wolnostojąca Kolor pergoli 2100x1600 20658 zł
Pergola elektryczna SB500 wolnostojąca Kolor pergoli 2500x1500 30348 zł
Refleksol ręczna XL Kolor pergoli 2500x2000 1638 zł
Refleksol ręczna ZIIIP120 Kolor pergoli 2500x2000 2987 zł


PERGOLA TARASOWA


Doskonałą ochronę tarasu przed deszczem, wiatrem i ostrym słońcem zapewnia pergola. W cenniku znajdą Państwo luksusowe rozwiązania, charakteryzujące się wyjątkowym designem oraz dbałością o każdy detal. Produkt doskonale sprawdza się do stosowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak również przy restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Dużą zaletą oferowanych przez nas pergoli jest możliwość rozbudowy modułowej i tworzenia wielkopowierzchniowych zadaszeń. Do najpopularniejszych modeli, zaliczają się: pergola przyścienna SOLID, wolnostojąca pergola SB400 oraz pergola SB500
 
Pergola przyścienna SOLID
 

Pergola SOLID
Pergola SOLID to wysokiej jakości produkt, którego konstrukcja wykonana została z profili wykonanych z ekstrudowanego aluminium oraz elementów ze stali nierdzewnej. Produkt posiada ruchome poszycie sterowane przy pomocy silnika elektrycznego. Pergola SOLID zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, a także przeciwdeszczową. Wyposażona jest w zintegrowany system odprowadzania wody. Produkt ma możliwość dodatkowego zastosowania REFLEKSOLa ZiiiP w celu zapewnienia jeszcze wyższej ochrony przeciwsłonecznej.
 
Pergola SB400
 Pergola tarasowa SB400
Pergola SB400 to skuteczny system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy wykonany z wysokiej jakości profili ekstrudowanych oraz elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Zadaszenie składa się z piór, które posiadają możliwość zmiany kąta nachylenia. Pergola SB400 w wersji przyściennej posiada maksymalny wysięg wynoszący 700 centymetrów, z kolei szerokość jednego modułu to maksymalnie 400 centymetrów. Produkt ma możliwość dodatkowego zastosowania REFLEKSOLa ZiiiP lub SLIDE w celu zapewnienia jeszcze wyższej ochrony przeciwsłonecznej.
 
Pergola SB500
 

Pergola SB500
Pergola SB500 to skuteczny system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy wykonany z wysokiej jakości profili ekstrudowanych oraz elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Zadaszenie składa się z piór, które posiadają możliwość zmiany kąta nachylenia. Produkt posiada możliwość zastosowania dodatkowego oświetlenia LED. Pergola SB400 w wersji przyściennej posiada maksymalny wysięg wynoszący 700 centymetrów, z kolei szerokość jednego modułu to maksymalnie 500 centymetrów. Produkt ma możliwość dodatkowego zastosowania REFLEKSOLa ZiiiP lub SLIDE w celu zapewnienia jeszcze wyższej ochrony przeciwsłonecznej.

 

REFLEKSOLA
 
Refleksole stanowią skuteczną zewnętrzną osłonę słoneczną. Zastosowanie refleksoli pozwala obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 6-8 stopni. Dzięki czemu w znaczny sposób jesteśmy w stanie ograniczyć koszty użycia klimatyzacji w okresie letnim. Znajdujące się w poniższym cenniku refleksole wyposażone są w tkaninę HIGH-T-TEX, która dzięki swoim właściwościom zapewnia odpowiednia barierę optyczną dla promieni wpadających do pomieszczenia, a przy tym zachowuje dobrą widoczność na zewnątrz. Do najpopularniejszych modeli zaliczamy: refleksol XL ręczny, refleksol ZIIIP120.
 
Refleksol XXL
 

Refleksola XXL
Refleksol XXL to system bezkartowy, wyposażony w prowadnice linkowe ze stali nierdzewnej. System wolnowiszący dedykowany jest do montażu wewnętrznego. Materiał wykorzystany w produkcie wykonany jest z wysokiej jakości włókna poliestrowego powlekanego warstwą PCV odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne.
 
Refleksol ZIIIP 120
 

 Refleksol ZIIIP 120
Refleksol ZiiiP 120 to produkt o wysokiej klasie odporności wiatrowej, który posiada kasetę  do montażu wnękowego lub ściennego wykonaną z ekstrudowanego aluminium. Produkt posiada mechanizm zamka błyskawicznego, który doskonale sprawdza się podczas wietrznych dni. Produkt wyposażony jest w prowadnice z system uszczelek kompensujących oraz napęd elektryczny.

 


 

Poznaj Nas Bliżej i obejrzyj film o naszej firmie:


 
 
 

Wizualizacje osłon zewnętrznych

 

 

 

Wizualizacje osłon wewnętrznych

 

 

 

Kontakt do naszej firmy - ZAPYTAJ O WYCENĘ I POMIAR

 

Nagrody i wyróżnienia:

Obejrzyj WIRTUALNY SPACER po naszej firmie:


 
 
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU